2726

خالم یکم گلوش ناراحت بود ولی می گفتن آلرژیه با مامانم برخورد داشت بعد دوسه روز علایمش بیشتر شد و الانم ریه اش درگیر شده متاسفانه .مامانم هم یک هفته است سوزش گلو داره فقط اونم میگفت آلرژیه هیچ علامت دیگه ای نداره دیروز داداشم تو آزمایشگاهه چون دور دوم واکسن مامانم بود بردش ازش تست گرفت حالا امشب در کمال ناباوری مامانم هم مثبت شد  مامانمم با داداشم اینا و یه خاله ی دیگه ام برخورد داشته خالم هم صد در صد مثبته چون اونم بی حال بوده امروز معلوم نیست با چند نفر دیگه هم در تماس بودن داداشمم نوزاد داره . خیلی مراقب خودتون باشید و کوچکترین علامتی رو جدی بگیرید مریصی خیلی همه گیر شده . خواعش می کنم برای سلامتی خاله هام و مامانم و همه ی کردنایی ها یه حمد شفا بخونید 😔 

حدا به همه شون شفا بده

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم ناقل بودم بدون هیچ علایمی مامانم ازمن گرفته☹️خیلی میترسم ریش درگیر شه

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 

برای همین دیگه باید دورهمیا تعطیل بشه. 

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
همه که با هم رفت وامد داشتند.پس پروتکل کرونا و قرنطینه چی شد ؟؟؟؟!!!!

خالم بعد ماه ها از تهران اومد شهرمون البته اونجا خودش خونه داره ولی خواهر برادرا جدا جدا همدیگه رو دیدن ولی بالاخره  متاسفانه....

ویروس موذی که باکوچکتری برخوردی موزیانه ازشخص ناقل به بقیه منتقل میشه 

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
اگر خدای نکرده سنگینی قفسه سینه تب داشت سریع سی تی بده. بخور پیاز بگیره از نت نگاه کن

امروز اولین روزشه باتب ولرز شروع شده 

ولی یه چیزی برام عجیبه.مامانم مشکل قلبی دارن و بیمارستان بستری بودن و من از اونجا کرونا گرفتم.اولین علامت کمر درد شدید بود و چون با پریودیم همزمان بود جدی نگرفتم.موقع ترخیص مامانم من کاملا باهاش در تماس بودم حتی تو تخت کنارش خوابیدم اما مامانم نگرفت با اینکه خیلی ضعیف شده بود و تازه از بیمارستان مرخص شده بود

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
 ولی یه چیزی برام عجیبه.مامانم مشکل قلبی دارن و بیمارستان بستری بودن و من از اونجا کرونا گرفتم. ...

خداروشکر 

2706