2137
2106

نوپ 

ژیـن آ ✞                                             شیـشعِ من کثـیفِ،امـا دستمال شمام تمیزش نمیکنع:)              https://t.me/Hich_zhچنل نوشتع و دکلمم.                 کل کمـد لباسمو زیرورو کردم،تمـام کشـوهارو گشتم،تمام کتـابامو ورق زدم،کـل چتـامونو باهم خوندم،حتـی تو گوگـلم سرچ کردم،ولی یـادم نیومد ک کـِی نظـرتو راجب خودم پرسیـدم 🤙🏻

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

من همش پابند پامه .تاتو هم کردم یه کوچیک

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
2050
من میپوشم بابام بدش میاد ولی باز من میپوشم نمیتونم نپوشم😂

کار خوبی میکنی دختر باید قرتی باشه😑😂😂😂👌

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2183
چرا ؟  

من خوشم نمياذ يكي اين

يكي شال سر ميكنن گوشاشون رو ميندازن بيرون

💖اگه امضام میبینی به خاطر جیگر سوخته م برای حاجتم دعا کن💖 دلم تیکه تیکه شده 💔دلم شکسته تر از شیشه های شهر های شماست💔
منم دوس دارم  ولی گفتن خزه 😂

نه خز نیس

کاری ک خودت دوس داری رو حتما انجام بده

از دلتنگیت کجا فرار کنم؟ کجا بروم که صدای آمدنت را بشنوم... کجا بایستم که راه رفتنت را ببینم‌... کجا بخوابم که صدای نفس هایت بیاید... کجا بچرخم که در آغوش تو پیدا بشوم... کجا چشم باز کنم که در منظرم قاب شوی... کجایی؟ کجایی که هیچ چیز قشنگ تر از تماشای تو نیست؟... کجا بمیرم که با بوسه های تو چشم باز کنم؟... کجایی... کجا... 💔 لینک تاپیک چالش حرف ناشناس من ممنون میشم حستونو، نظراتتونو، سوالاتونو، حرفای دلتونو، انتقاداتتونو راجعم بنویسید : لینک تاپیک چالش حرف ناشناس من 🧡