2726
عنوان

خانمای ک تو ساختمون مادرشوهر زندگی میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 39 پست
الان میخایم بریم خونمون با کلی شوق ذوق رفتیم خونه رو از مستاجر تحویل گرفتیم دادیم رنگ. کنن بعد بریم ...

جوننننننن جونننننننن🤩

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           

خوشبحالت ما طبقه بالا رو شوهرم خودش ساخته قبل ازواج پنج ساله ک اینجاییم یعنی همش دخالت همش دعوا و قهر بین منوشوهرم.نمیشه از اینجام بریم چون شوهرم میگ تا من خودم خونه دارم چرا برم مستاجری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشششش بحالت دختر والله راحت شدی برو حالشو ببر ارامش عصاب اروم خوشحالی خوشبختی .... 😍😍 رها رها رهاااا من .... تورو میگم ها 😅😂وگرنه من تا ابد بیخ ریشمن اینا من بخام بمیرمم فک کنم قبر چن طبقه میگیرن توگورم راحتم نمیزارن

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
2728

الان میگم ایکاش از همون اول میرفتم خونه خودم ینی واقعا حس ازدای دارم اونجا از حرف حدیثا دورم کلا خیلی خوشحالامممم... ایشالا ک همه صاحب خونه بشن 😍😍♥️♥️♥️

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗
خوشششش بحالت دختر والله راحت شدی برو حالشو ببر ارامش عصاب اروم خوشحالی خوشبختی .... 😍😍 رها رها رها ...

عزیزمممم😅😅😅... فدای تو بشم♥️... چرا همش بیخ ریشتن؟ 

عزیزمممم😅😅😅... فدای تو بشم♥️... چرا همش بیخ ریشتن؟ 

تو یه ساختمونیم 🤕 راستی تاپیک زده بودی برا چاقی چیشد چاق شدی؟ منم خعلی لاغرم

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
خوشبحالت ما طبقه بالا رو شوهرم خودش ساخته قبل ازواج پنج ساله ک اینجاییم یعنی همش دخالت همش دعوا و قه ...

وای این ک خیلی بده... ولی راضیش ک بفروشین یجا دیگ بخرین مگ ادم چن سال زندس ک اونم اینجوری بگذرونه.... من ینی دیروز از خوشحالی میخاسم پرواز کنم ایشالا این حس خوب نصیب توام میشه.... قدیما چ خوب گفتن دوری دوستی

تو یه ساختمونیم 🤕 راستی تاپیک زده بودی برا چاقی چیشد چاق شدی؟ منم خعلی لاغرم

ن بابا نشدم ک لنتی 😢😢

بچها ینی پدر شوهر من خیلی خسیسه... همشم ب من میگفتن ولخرجی و اینا ی شام میرفتیم بیرون اینا اخم تخم میکردن ولی من کار خودمو میکردم و شهرم همیشه پشتم بود اصن ب حرف هیچ احدی گوش نکردم جز خودم و شوهرم.... اینا بقدری خسیسن ک تو اشغالایی ک مینداختیم میگشتن ک مبادا من چیزی بندازم ک قابل استفاده باشه یوخ حیف نشه!!! 

خداروشکر نظر کرده خدا هستی ک خونه دار شدید 

خونه داشتیم دست مستاجر بود.... فدای تو بشممم♥️♥️♥️♥️

الان میخایم بریم خونمون با کلی شوق ذوق رفتیم خونه رو از مستاجر تحویل گرفتیم دادیم رنگ. کنن بعد بریم ...

خوش به حالت وااااایییی آرزومه برسه برا منم همچین لحظه ای  برا منم سرنمازات دعا کن بی زحمت منم خونه بخریم فرار کنم از اینجا

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
خوش به حالت وااااایییی آرزومه برسه برا منم همچین لحظه ای  برا منم سرنمازات دعا کن بی زحمت منم خ ...

ایجانم ایشالا ک حاجت روا بشی گلم میرسه انروز ایشالاااااااا💜💜💜

2706