2737
2734

بیاید شکر گزاری کنیم ک نعمت هامون زیاد بشه و هم تشکر کرده باشیم از خدا بخاطر همه چی ، چی داری تو زندگیت ک بابتش خداروشکر میکنی بنویس اینجا تا صلوات بفرستیم خدا برات نگهش داره 

یه جا نوشته بود هر وقت با خودت فکر کردی چیزی برای شکر کردن نداری ، دستت رو بزار رو نبضت و خداروشکر کن بخاطرش⁦♥️⁩ البته هممون ملی نعمت داریم تو زندگیمون بیاید چشمامون رو باز کنیم و خداروشکر کنیم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️ برای سلامتی و ظهور امام زمانمون صلوات میفرستی؟ لطفا برای خوشبختی و عاقبت بخیری خودم و خانوادم هم یه صلوات بفرست🥺❤️  ببخشیدا برای خونه دار و شدن همه مستأجرا و خونه دار شدن من ، و برای اینکه دامن همه سبز بشه و صاحب فرزند سالم و صالح بشیم هم یدونه صلوات بفرست مرسی🥺❤️  عرق پیشونی و لباسای از کار کثیف شده ی عشقمو زندگیمو شوهرمووو با یه دنیا عوض نمیکنم چه برسه به یه ادم دیگه❤❤❤😍

خدایا هزار مرتبه شکرت

من 15سالمع،پس اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن.تو اعتیاد آورترین مخدر جهانی،کع ترکت محالع ❌بآ مَن‍ کِع اَشکامو فَقَطِ دستام‍ پآک‍ کردن‍ حَرف اَ تَنها بودنآتون‍ نَزنید :) ♡______💔.به اونی که در روم باز نکرد،بگین اومدم ساختمونو بخرم😏💯در شهری براش فریاد زدم که حرف زدن حکمش اعدام بود💯.نیازی به پرواز نی همین پایین بالاتر از خیلیام.😌مَنـ الماســم[💎] و تو نِمیتــونیـ منــو بشکـنیــ🌸.   همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌      🤟شیرازی ها دستا بالا 🤟. یه دخمل شیطــون و بازیگــوش؛ دوستان از اتاق فرمان اشاره میکنن؛ دیفــوونه ی باهــوش و خجــالتیِ آرومم اضافه کنم😄🙈

خدایا شکرت ((حتی)) بخاطر نداشته هایم 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدایا شکرت

ممنونم اسی

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!
2738

خدایا شکرت بابت همه چی 

بابت تموم معجزه هایی که میکنی برام 

بابت سلامتی

بابت خانوادم 

بابت هر نفسی که میکشیم 

بابت عاقبت بخیری

بابت ارامش 

خدایاااا تو به امام حسین قسمت میدم بازم معجزه کن برام 

الهی آمین 

التماس دعا همگی

خدایااا شکرت 

بمونی برام همیشه 

تنهام نزار

❤️❤️❤️❤️❤️🧡🧡🧡🧡💛💛💛💛💛💚💚💚💚💚💙💙💙💙💙♥️♥️♥️♥️♥️🌸🌷🌼🌻💐🌹🌺🍃🍂☘️🌿🍀

خدایا هزارمرتبه شکرت

بخاطر بچه هام. بخاطر سلامتیشون. بخاطر سلامتیمون

بخاطر زندگی که دادی

بخاطر نعمت هایی که دادی

😍الهی به امید تو❤میشه برای سلامتی بچه هام یه صلوات بفرستید؟