2137
2106

اولین تاپیک در سال ۸۵توسط موسس خانم دکتر فاطمی زده شده ک بعد از ۷سال تازه اولین کامنترو گذاشتن ینی۹۲😐

سایت سال۸۴. اگ اشتباه نکنم تاسیس شده ک بعد از چن سال ایشون همراه همسرشون از ایران میرن وسایت رو ب خانم مونا تهرانی واگذار کردن ک مطابق با تولد دخترشونه و فک کنم هر سال تولد نی نی سایت رو در هتل اسپیناس برگزار میکنن  هر چی دنبال عکس ایشون گشتم چ اینستا چ گوگل پیدا نکردم شمام اگ اطلاعاتی دارید بزارید

@دکتر_رزیتا_فاطمی    

کاربرکوردم🇭🇺☀

وجدانن

🖤🤍تاریخ در شب با الکل و زن نوشته شد🖤🤍                 لحضه ی دیدنت انگار که یک حادثه بود 🖤🤍حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت 🖤🤍سیب را چیدم و در دلهره ی دستانم🖤🤍سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🖤🤍 تا سه بس بود که بشمرد و در دام افتد🖤🤍گفت ..یک گفت ..دو افسوس سه را دوست نداشت 🖤🤍من تو خط موازی ..؟ نرسیدن..؟هر گز دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت 🖤🤍درس منطق  نده دیگر تو به این عاشق که  🖤🤍 از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🖤🤍تو میتوانستی به چشمانم نگاه کنی و گلویم را با چاقوی تیز بُبری و من میتوانستم در آخرین نفس  از تو بخاطر خونی شدن دستهایت معذرت بخواهم ......🖤🤍  به گل افتاب گردون میگن چرا شبا سرت پایینع میـگح ستاره چشمک میـزنـہ نمیـخوام بح خورشیـد خیـانت کنم🖤🥀

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
2050
2143
اونجا با کلاسه باید یه چیز خوب بگیریم بپوشیم 😂😂

هااااا والا مثه عروسي جااااري ميمونه😂😂😂😂😂

🙂قبل ازاينكه قيافه بگيري ببين اصن داريش🙃   💔بابام نیستی که بری یتیم شم💔                              😍كاربري چهارم😍             

قبل خانم تهرانی مدیریت دست اقای زاهد بود و ایشون تو اینجا به عموزاهد معروف بودن الانم مدیریت یه سایت دیگه رو دارن

یادش بخیر خیلی تو تاپیکا شرکت میکردن و فعالتر بودن

کاش زندگی دکمه برگشت داشت میشد رفت به اون روزایی که دلت میخواست و فرصت هایی که از دست دادی رو جبران کنی
1718