2726

۱۰ ماهشه یه دقیقه ازپیشش رفتم آشپزخونه نشسته بودخودشو انداخت عقب باکله خوردزمین😭😭خیلی نگرانشم دلم اصلا آشوب شده نکنه چیزیش بشه😣

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وای وای الان اونقد کفری ام از دست بچه هام کوچیکه دو سالشه دوماهه از پوشک گرفتمش باز هر روز تو خونه جیش میکنه

نیم ساعت پیش از تو اتاقخوابشون جیش کرده تا وسط راهرو هیراه میرفته😭😭😭

توروخدا برا حل مشکل دخترم یه صلوات بفرستید 
وای وای الان اونقد کفری ام از دست بچه هام کوچیکه دو سالشه دوماهه از پوشک گرفتمش باز هر روز تو خونه ج ...

وااای چقد حرص میدن ادمو

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

اسی ما کل خونرو پتو بالش تشک گذاشتیم افتاد چیزیش نشه از کنارشم تکون نمیخورم از ۹ماهگی تاالانش که نیوفته 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
این کار همیه نی نی کوچولو هاس دور تادورش رو وقتی میخوای تنهاش بذاری بالش و پتو بذار تا کمتر اسیب ...

اخه یه جا نمیمونه که همش کارم این شده که پشت سرش برم هروقت پیششم خوبه یکم برم اون طرف بلا سرخودش میاره😣😣

خخخخ الهی نی نی منم بیاد .دلم خواست

دعا کنید زایمان راحتی داشته باشم

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2706