2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منو اره.اونم یسری رزیدنت که ادعای دکتری دارن.

منم سر بچه اولم هیچی بلد نبودم.احساس ابریزش داشتم رفتم بیمارستان گفتم بهشون.نمیدونستم چه بلایی سرم میارن.

خدا بهم رحم کرد کیسه ابمو خودشون پاره نکردن...

خیلی بد و دردناک بود...چند تا رزیدنت ریختم سرم و..‌.

اونشب تا صبح گریه کردم.پنج ماهه باردار بودم.

بچه از ترس ی گوشه چسبیده بود و تکون نمیخورد...

در صورتیکه اصن نیاز به معاینه نبود.بعد از اون اتفاق دیگه به هیچ عنوان نزاشتم کسی معاینه ام کنه🤨

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.
2731

اون تاپیک رو قفل کرده بودن

ممنون ماهم خوبیم.

نه من الان علائم خاصی ندارم،گاهی شکمم درد میگیره

مداوم کمر درد دارین؟ اخه منم یمدت داشتم فهمیدم بخاطره مدل نشستنم هست

یعنی همیشه اون مدلی میشستما ولی از ماه ششم به بعد بدنم نسبت بهش حساس شد

رعایت کردم دیگه درد نمیگیره

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
اون تاپیک رو قفل کرده بودن ممنون ماهم خوبیم. نه من الان علائم خاصی ندارم،گاهی شکمم درد میگیره ...

خداروشکر عزیزم نه همیشه ولی وقتی یه مدت یه جا می شینم یا کار می کنم زود کمرم درد میگیره دیگه فقط میخوام زودتر دو ماه بگذره خسته کننده شده

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
خداروشکر عزیزم نه همیشه ولی وقتی یه مدت یه جا می شینم یا کار می کنم زود کمرم درد میگیره دیگه فقط میخ ...

شاید برا توام بخاطر حالت کمرت باشه

دقت کن که صاف وایسی ببینم بازم درد میگیره

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2738
باشه تلاشمو می کنم مرسی عزیزم

😘ان شاءالله که رفع بشه

من سوزش معده اذیتم میکنه🤕🥺

وای سوزش معده ام خیلی بده دیگه فقط باید مراعات غذایی کرد تا بگذره دورش

من هنوز قلق اینکه چی خوبش میکنه چی بدترش میکنه دستم نیومده🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

فقط میدونم ماست بخوری بعدش یکم سوزشش رو کم میکنه

منو اره.اونم یسری رزیدنت که ادعای دکتری دارن. منم سر بچه اولم هیچی بلد نبودم.احساس ابریزش داشتم رفت ...

من دوهفته بود جواب مثبت بارداری‌گرفتم افتادم به خونریزی رفتم بیمارستان بااون وسایل معاینم‌کروهرچی‌گفتم‌نکن گفت نه داره سقط میشه بعدش همه جا روخون فرسادم سونو وازمایش انقدردکترسونو ناراحت چرامعاینه کرد ونه ساک بارداری هست فرداشم رفتم دکترم انقدرفحش داد چرامعاینت کردن تازه جواب سونور هم دید رزیدنت گف نه تاصبح سقط میشه خداروشکر دوقلوهام الان پنج سالشون دکترمم گف دیگه خونریزی داشتی پاتونمیزاری بیمارستان

من هنوز قلق اینکه چی خوبش میکنه چی بدترش میکنه دستم نیومده🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ فقط میدونم ماست بخو ...

کلا هر چیزی که میخوری بعدش دراز نکش فست فود و نوشابه و غذاهای ادویه دار دوغ ترشی همه اینا  باعثش میشه بعد از غذا آب کم بخور یا نخور می تونی یکم که گذشت بعدا آب بخوری غذاهای آبکی کم تر بخور مثه تیلیت آبگوشت آش عدسی

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2706