2733
2734
عنوان

باز شدن نخ سرکلاژ

13899 بازدید | 69 پست

بچه ها من ۲۸ هفتم امروز رفتم حمام بعد دیگه داشتم میومدم بیرون زیر دوش بودم دیدم ی چیز سیاه رنگ عین نخ افتاد زمین حدود ی بند انگشت بود سیاه رنگ یکمم ضخمیم بود گرفتمش تو دستم کشیدمش یکم سفت بود زنگ زدم ب دکترم گفت غیرممکنه ب این راحتی باز نمیشه هیچ علایمی هم ندارم سوزش یا خونریزی  چکار کنم استرس گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه بگی سرکلاژ چیه و برا چی

دوختن دهانه رحم 

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2738
جدی میگی؟پ این چی بود اومد رو زمین اخه!؟

شاید یه تیکه از نخش بوده 

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

عززم من سرکلاژمو باز کردن تو مطب بدون بیحسی

چنااااااان دردی داره که میگی صد رحمت به زایمان

اون نبوده یه هزارم هم شک نکن

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
فک نکنم خودش باشه  اخه سرکلاژ منو ک دکتر میخواست باز کنه با هزار بدبختی بازش کرد من مردم و زند ...

البته راستم میگی این ی جوری جذب گوشت میشه چجور کنده بشه نمیدونی نخش چ رنگ بود

جدی میگی؟پ این چی بود اومد رو زمین اخه!؟

والا جاریم توهفته ۲۶سقط داشت مجبورسدن نخ سرکلاز بازکنن خیلی بادردبود خیلی عذاب کشبد اینجوری نبودخودش بازبشه.منم بودم پیشش.اما دوستمون پایین گفت خاهرشم مث شماشد

2706