2410
2553
عنوان

خاطرات زایمان 2

| مشاهده متن کامل بحث + 2242103 بازدید | 7314 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام. شما چیکار کردید که زایمانتون انقدر راحت بود؟ در طول بارداری یا موقع دردا

سلام عزیزم 

کار خیلی خاصی نکردم 

بعضی هاشم توی خاطره ام‌گفتم

ولی بازم چیزایی که به نظرم موثر بود اینکه

کل بارداری تحرک و زندگی معمولی ام رو داشتم حتی بچه کوچک بقل میکردم و البته پیاده روی 

دیگه اینکه واسه زایمان صبر کردم موقعش بشه،با تحریک و چیزای مختلف سعی نکردم زایمان رو زودتر یا شروع کنم

دیگه دعاها و دم نوش های تاپیک سوره جون رو انجام دادم 

موقع زایمان به توصیه ی ماما از اول زور نزدم

زور زدن باید در مرحله ی آخر باشه 

یکی دو هفته ی آخر بیشتر استراحت کردم که برای زایمان انرژی داشته باشم پیاده روی زیاد از حد روزهای آخر فایده ای نداره و فقط خسته میکنه 

خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
2714
عزیزم کدوم بیمارستان بودی و دکترت کی بود؟

بیمارستان امام حسین سپاه

مشهده

دکتر که موقع زایمانم بچه رو دنیا اورد فامیلش جودی بود

اما دکتر نداشتم اونجا

همینطوری رفتم فقط برای زایمان

نیازی هم نبود

واي خانوما همتون خسته نباشيد دستتون درد نكنه كه اومدين اينجا خاطراتتون وگفتين و به خيليا شجاعت و ارامش دادين ، منم باردارم با سونو ١٩ هفته با پري ٢٠ هفته ، انشاالله هر چي كه به صلاحمه همون بشه واسم طبيعي يا سز فرقي نميكنه فقط سلامت بچه ام مهمه 

تيكرواسه تولد دخترمه ،من به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد   
سلام داستان من یکم طولانیه پیشاپیش عذر میخوام.من به خاطر مشکلی که داشتم هر دکتری که میرفتم میگفتن اص ...

بابت فوت همسرتون خیلی خیلی تسلیت میگم. خیلی با خاطرتون اشک ریختم. ان شاالله روح همسرتون قرین رحمت پروردگار :'(

سلام دوستای گلم منم وقتی باردار بودم همه خاطرات رو سه بار خوندم الان پسرم ده ماهشه و کنارم خوابیده خیلی دوست دارم خاطرمو بنویسم ولی طولانیه و هنوز وقت نکردم 

فقط به همه میگم ه دکترم سکینه بنی فاطمه بیمارستان مصطفی خمینی تهران فوق العاده بود اگه بیست بار دیگه هم باردار بشم بازم میرم هینجا 

2706