2737
2734
عنوان

کیا غذاساز دارن؟؟

177 بازدید | 23 پست

الان قیمتش چنده؟؟

بعد میشه توش گوشت قرمز یا مرغ انداخت؟؟

برای جهازم میخام 

ممنون میشم جواب بدین❤

‏زندگی جوری شده که هم تنهایی اذیتِت میکنه، ‏هم حضور آدمای کنارت...

گوشت بندازی که برات چرخ کنه ؟

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واسه چرخ کردن؟ آره میشه قیمت الان والا نمیدونم تو دیجی کالا هست فک کنم ۴ ۵ به بالا باسه

اها مرسی گلم

اره خیلیارو دیدم گوشت میندازن داخل غذا ساز

2738
اها مرسی گلم اره خیلیارو دیدم گوشت میندازن داخل غذا ساز

خیلی به درد میخوره از درست کردن کوفته و دلمه و ناگت بگیر تا کیک و شیرینی و سبزی خورد کردن من اصلا چرخ گوشتم و باز نکردم تو این ۴ سال

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا

من غذاساز دارم

اکثر کارایی هاش نمایشین

حلقه و خلالی و رنده سیب زمینی داره

ولی باید سیب زمینی به اندازه ورودی خورد میکردی ، ته شم انجام نمیداد

کلی دور ریز و دنگ و فنگ داره

همزنش هم باید موادش زیاد باشه حتما

دو تا تخم مرغ رو نمیزنه

اب پرتقال گیریش که یک حرکت مسخره ای بود که نگم براتون

سبزی خرد کن شم حتما باید دونه دونه ساقه سبزیارو میچیدی وگرنه دور تیغه میپیچه و اندازه یه کاسه کوچیک بریزی

درکل کارایی نداشت برام

فقط اسیابش به درد بخور بود

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
مال من که جنس خوبش نیست مجبور شدم بخرمش چون شوهرم بیادازمغازه بیرون دیگه نمیخره من مرغ یکی دوباراندا ...

اها مرسی گلم

خیلی به درد میخوره از درست کردن کوفته و دلمه و ناگت بگیر تا کیک و شیرینی و سبزی خورد کردن من اصلا چر ...

چقدر خوب

من غذاساز دارم اکثر کارایی هاش نمایشین حلقه و خلالی و رنده سیب زمینی داره ولی باید سیب زمینی به ا ...

من ابمیوه ۴ کاره خریدم 

پس اگه اینجوریه نخرمش....

2706