2297
2298
عنوان

پلیس فتا ظهرام هست یا صبح فقط؟

120 بازدید | 14 پست

سلام کسی اطلاع داره؟

اگه امضامو میخونی اگه اعتقاد داری و اگه دوست داشتی میشه یه صلوات برای اینکه پدرم دوباره سلامتیشو به دست بیاره بفرستی...اگر دوست داشتی به هر اعتقادی که داری برای شفاش دعا کن

کیو میخوای بدی دس پلیس 😂😕

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎
کیو میخوای بدی دس پلیس 😂😕

یه آنلاین شاپ‌پولمو خورده 

اگه امضامو میخونی اگه اعتقاد داری و اگه دوست داشتی میشه یه صلوات برای اینکه پدرم دوباره سلامتیشو به دست بیاره بفرستی...اگر دوست داشتی به هر اعتقادی که داری برای شفاش دعا کن
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051
 اگرحضوری بری فکرکنم صبح ها امامن یبارتلفنی عصرباهاشون حرف زدم

نه مبخوام شکایت کنم

یه آنلاین شاپ‌پولمو خورده 

پلیس فتا فایده نداره 

باید بری دادسرا شکایت کنی 

بعد میفرستنت دفتر قضایی اونجا یه مقدار پول میدی شکایتت ثبت میشه

بعد میری کلانتری پرونده تشکیل میدی

بعد میفرستنت آگاهی 

اونجا شاید پیداش کنن شاید هم نتونن پیداش کنن

اگه مبلغ زیادی نبوده بیخیال شو چون خیلی دوندگی داره

پرواز✈  سفر🏕    ورزش🏊‍♀️    کتاب📚    فیلم💻     تئاتر🎭
پلیس فتا فایده نداره  باید بری دادسرا شکایت کنی  بعد میفرستنت دفتر قضایی اونجا یه مقدار ...

به پولش نیست بخدا 

زورم گرفته یکی زرنگی کنه

نصفشم پول دوستمه 😔

منم میخوام تریاک بزارم تو جیب شوهرم بیان بگیرن ببرنش از شرش راحت بشم

ای وای چرا؟؟؟؟

به پولش نیست بخدا  زورم گرفته یکی زرنگی کنه نصفشم پول دوستمه 😔

اره من خودمم از همین زورم گرفت 

دوباره هزینه کردم ولی پلیس گفت باید پول نمیریختی مگه زورت کرده بود😐

پرواز✈  سفر🏕    ورزش🏊‍♀️    کتاب📚    فیلم💻     تئاتر🎭
اره من خودمم از همین زورم گرفت  دوباره هزینه کردم ولی پلیس گفت باید پول نمیریختی مگه زورت کرده ...

اینم مملکتمون😐😐😐😐😐😐😐

میخوام نباشه دیگه راحت باشم حرصم میده

گناه داره دعا کن خدا سر به راهش بیار از خدا بخواه