2137
2106
عنوان

سید جواد هاشمی، چرا؟

1347 بازدید | 85 پست

وااای من واقعا خیلی خیلی خیلی دوستش داشتم و دارم‌،واقعا طرفدارشم، ولی خیلی ازش بعید بود توی فیلم زخم کاری لخت بشه

همش فیلم های مذهبی بازی میکرد.اصلا باورم نشد دیدمش.

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

بزار ببینم عکسش و‌

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           
2165
2183

پشماشو دیدم پشممام فر خورد😂😂

'There's milion reasons why I should give you up  ,but the heart wants what it wants  معنی♡میلیون ها دلیل هست ک من باید تورو بیخیال بشم،اما دل وقتی ی چیزی رو بخاد میخاد/:شماهم مثل من وقتی از یک چیزی خوشتون میاد دوسه باراسکرین شات میگیرین؟!(حتی آهنگی رو ک دوس دارمو دوسه باردانلود میکنم)!یا من دیوونم؟!🤕🤔  🔺استارترهایی ک پست هامو ن ریپ میزنین ن لایک لطفا قبلش بگین ک پست های من ب پشمتون نیس تا دیگ من از ی تاپیک دیگ بیرون نیام (بخاطر تاپیک شما)انصاف نیس با این گوشی هنگم و مغز فسفر سوزم برا شما تایپ کنم بعدم هیچی ب هیچی     ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه!  آدم بی دلیل یِ آهنگو دوبار گوش نمیکنه،دوبار بِ چشمای هیچکس نگاه نمیکنه،بِ ی نفر دوبار فرصت نمیده،هیچ تکراری بی دلیل تبدیل ب تکرار نمیشه!/:💛😊 #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد🙃♥
2191