2703
2553

من خودم کلاس 11 بودم 

بعد قراربود به خاطر کلاس فوق العاده تا 3 بمونیم و قرار شد به خانواده هامون خبر بدیم 

من رفتم زنگ بزنم کلی شلوغ بود تا زنگ کلاس خورد نوبتم شد مدرسمون دوتا تلفن داشت من تلفنو گرفتم شماره هم گرفتم یهو یکی از اون از خط گفت گوشی و بذار من دارم زنگ میزنم صداش شبیه دانش اموز بود منم گفتم نمیییذااارم تو بذار😡گفت میگم بهت  قطع کن تو دلم گفتم عجب پروعیه بهش گفتم قطع نمیکنم تو قطع کن من الان باید برم گفت گفتممممممممم قطع کن گفتم دیگع خیلی روش زیاد شده گفتمش عجب رویی داریا چی فکر کردی😑😡😡😒😒😒

یهووووووووووو دیدم مدیر و معاون سراسیمه اومدن از دفتر بیرون ببینن این کدوم بیشعوریه که چشمشون به جمال من روشن شد😆(من تو راهرو بودم مدیر تو دفترش) تلفنو که دست مدیر دیدم سکته رو زدم 😑زبونم قفل شده بود بلند گفت قططططططعععععععع کنننننننن😠

خلاصه قطع کردم و اونم رفت منم یهو گریه کردم هی میخدیدیم و هی گریه میکردم وضعی بود😑😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

یروز معلممون گفت خودتون درس جدیدو مطالعه کنین بفهمین یاد بگیرین  یهو گفتم پس تو چیکاره ای؟ نمیدونم شنید یا نه اما من اب شدم 

یبارم پشت معلم پرورشیمون بودم ک معاونم بود سر صف حرف میزد منم گفتم اه اه کی بحرف تو گوش میده یهو برگشت گفت چی گفتی؟؟😮 

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞

ی بار هم کلاس چهارم بودم، به شدت فضول و حراف بودم 

بعد کنار پنجره نشسته بودم، جلسه اولیا و مربیا بود، هر کی کس و کارش میومد، به طرف می گفتم 

همون لحظه که برگشتم امار برسونم، با قیافه غضبناک معلمم روبه رو شدم، گفت تو ادم نمیشی، منو از گوشم گرفت، بردم پیش مادرم، اینقدر از من گله کرد ابروم رفت

😐🤷🏻‍♀️
2706