2726
عنوان

وضعیت سایت نصف شبا.. 😐

157 بازدید | 5 پست

خیلی باحاله

سایتو باز میکنی میبینی اوه شت تاپیک پر بازدیدا بروز شدن

میری تو یکیشون صفحه اول چند تا پستو لایک میکنی بعد میبینی یا ابرفض تاپیک ۵۰ صفحس، حوصلت نمیگیره میری ی تاپیک دیگه

که اسی قراره داستان زندگیشو بگه،

منتظری

منتظری

که میبینی چراغ اسی خاموش شده و در اصل نتش مُرده، پس از تاپیک میری بیرون ولی با خودت قرار میذاری دوباره برگردی

میری ی تاپیکِ عکس دار، اسی عکسو نمیذاره ... نمیذاره ...

میبینی داری همه تاپیک خفنا رو از دست میدی پس ی پست میذاری که لایکم کنید

دو سه تا اعلان میاد که لایکت کردن،

میری ی تاپیک دیگه و همینطور که داری نظرتو تایپ میکنی ی تاپیک جذاب اون پایین نظرتو جلب میکنه😑

پستو میذاری میری میبینی تاپیکه نیس

بعد میری تو اعلانات که بری تو تاپیکِ عکسه، میری میبینی اسی عکسو گداشته و پاک کرده و همه دارن نظر میدن😑😑😐

یادت میفته قرار بوده بری تو تاپیک داشته، میری تو "بیشتر بخوانید" میبینی اووووووووههههههههه این همه تاپیک جذااااااااااااب

حالا این وسط خوابتم میاد

و به خودت میای مبینی دو ساعته تو سایت پلاسی

بعد غروب میای تو سایت که حوصلت سر نره ...

خالی ...

چ وضعشه😑😂

میشه برام ی صلوات بفرستی؟🌿🤍 

کلا سایت خیلی وقتع ک چرت شدع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728