2204
عنوان

وضعیت سایت نصف شبا.. 😐

148 بازدید | 5 پست

خیلی باحاله

سایتو باز میکنی میبینی اوه شت تاپیک پر بازدیدا بروز شدن

میری تو یکیشون صفحه اول چند تا پستو لایک میکنی بعد میبینی یا ابرفض تاپیک ۵۰ صفحس، حوصلت نمیگیره میری ی تاپیک دیگه

که اسی قراره داستان زندگیشو بگه،

منتظری

منتظری

که میبینی چراغ اسی خاموش شده و در اصل نتش مُرده، پس از تاپیک میری بیرون ولی با خودت قرار میذاری دوباره برگردی

میری ی تاپیکِ عکس دار، اسی عکسو نمیذاره ... نمیذاره ...

میبینی داری همه تاپیک خفنا رو از دست میدی پس ی پست میذاری که لایکم کنید

دو سه تا اعلان میاد که لایکت کردن،

میری ی تاپیک دیگه و همینطور که داری نظرتو تایپ میکنی ی تاپیک جذاب اون پایین نظرتو جلب میکنه😑

پستو میذاری میری میبینی تاپیکه نیس

بعد میری تو اعلانات که بری تو تاپیکِ عکسه، میری میبینی اسی عکسو گداشته و پاک کرده و همه دارن نظر میدن😑😑😐

یادت میفته قرار بوده بری تو تاپیک داشته، میری تو "بیشتر بخوانید" میبینی اووووووووههههههههه این همه تاپیک جذااااااااااااب

حالا این وسط خوابتم میاد

و به خودت میای مبینی دو ساعته تو سایت پلاسی

بعد غروب میای تو سایت که حوصلت سر نره ...

خالی ...

چ وضعشه😑😂

میشه برام ی صلوات بفرستی؟🌿🤍 

کلا سایت خیلی وقتع ک چرت شدع

انسـان نـاصحیحـی هسـتم در تمـام ابعـاد                          من بین ی انسان فرهیختع و متشخص و ی انگل بددهن بی شخصیت مدام در حال نوسانم:)   https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیدع                 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

❣مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تچکر❣                                                        شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی میگیره میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی😉😙   هزار تا حرفِ قشنگ بلدم بزنم كه دست يه نفرو از باتلاق بگيره بكشه بيرون اما خودم تو همون باتلاق در حال غرق شدنم ، هزار راه بلدم كه حال كسی رو خوب كنه اما حال ِخودم انگار سر جاش نيست ، انگار تو هر جمعی ميتونم با همه بجوشم اما تنهای تنهای تنها باشم ، انگار غريق نجاتيم كه تو دريا غرق ميشه، اينا ترسناكه! اينا زورم نرسيدنه ، مشكل من دنيا و اتفاقات مزخرفش نيستن ، مشكل من خودمم كه زورم به خودم نميرسه ، اعتمادی كه از خودم به بقيه نشون دادم ، خودم به خودم ندارم! انگار همه جوابا رو بلدم اما همه رو غلط مينويسم، انگار كه آدرس درست رو ميدونم اما از كوچه اشتباه ميرم ، به بن بست ميرم! ميرم كه ته خيابون گریه‌م بگيره، شاكی باشم، انگار همه چشمه ها برای خودم خشكيده و راهی برای رفع اين تشنگی نميشناسم! انگار اتفاق ِ خوبی ميتونم باشم، اما نه برای خودم نه برای زندگی خودم!                 نمی دونم چی شد که اینو به امضام اضافه کردم 🙃💔                         ᅟ😘خدایا شکرت😘
2306