2726

سلام دوستان 

من خودم شوهرم نذر ی میداد امسال تصمیم گرفت اون مبلع ناچیز رو بده به اون خانم 

خانمای عزیزم اگه توان کمک کردن دارید ,هر کسی یه مبلغ ناچیز کمکش کنه 

من فردا میرم  پیشش و شماره کارتشو میگیرم ,واقع فقط خیرین بیان درخواست دوستی بدن که من شماره اون بنده خدا رو بدم وبرای صحت بیشتر از کارت معلولیت و چیزای که نیاز دارید برای اعتمادتان میفرستم 

اجر وپاداشتونم با آقا امام حسین و خانم فاطمه زهرا 

لطفا مزاحم نشید ,یا نمک رو زخم بنده خدا نپاشید .مرسی که مهربونید.

helooo  

این درخواستها اینجا ممنوعه هم شما هم کسی که کمک میکنه لغوکاربری میشین

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_5    

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جمع کن این گدا بازی رو الان همه ایران محتاجن لطفا اینجا رو با گدایی کردن به گند نکشید

باشه مشکلی نداره ,لغو کاربری بشم ,من حدقل پیش وجدان خودم آسوده هستم که کوچکترین قدم رو برداشتم ,شما هم هر طور اسم اینو بزارید ,ولی خوبه انسانیت باشه ,وگرنه همه تو یک متر جا می خوابیم ممنونم از حمایت تون .

helooo  
شایدم واسه خودت داری گدایی میکنی

توصیحاتمو کامل میخوند ,آنقدر بی ادبانه نمیگفتید ,من حتی تمام شواهد رو به کسی که بخواد قدم برداره تو شخصی براش ارسال میکنم تا حتی با یک درصد شک نخواهد کمک کنه ,ممنونم از ادبیاتتون

helooo  
توصیحاتمو کامل میخوند ,آنقدر بی ادبانه نمیگفتید ,من حتی تمام شواهد رو به کسی که بخواد قدم برداره تو ...

اینجا بهزیستی یا کمیته امداد نیست راه و اشتباه اومدی ی سایت و به گند نکشید لطفا

استارتر درخواست کمک مالی و گذاشتن شماره کارت ممنوعه در صورت تکرار تعلیق میشید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید