2733
2734
عنوان

پس فردا تولدمه،خانواده ی نامزدم...

417 بازدید | 33 پست

میخوان سورپرایزم کنن،ولی خب من زرنگم فهمیدم🤭

بعد اینا ماشالا خانواده ی توانمندی هستن برام طلا خریدن بعد برادر شوهر مجردم جداگانه برام اتو مو چند کاره خریده،بعد امروز متوجه شدم مامانم برام یه تیشرت و شلوارک خریده،بعد بهم گفت ببین اونا چی خریدن ماشالا همیشه هم سنگ تموم میذارن بعد من ک بهش گفتم کلا غصه اش شده.من بابام بنده خدا یه نفر آدمه مامانم خونه داره یعنی دستمون به دهنمون میرسه ولی خب در همین حدیم دیگه الان اون تیشرتی ک مامانم خریده برام هزار بار با ارزش تره بهش هم میگن بی خیال میدونی ک اینطوری نیستن ک بدگویی کنن میگه ربطی نداره من خودم خجالت میکشم الانم همینطوری داره فک میکنه چی بگیریم ک خوب باشه ب نظر شما چی بگیرن؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

ی تیکه طلا نداری ک ندیده باشن .همونو بدن ب جای کادو.چ ایرادی داره تو این گرونی

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜

حالا سوپرایزو فهمیدی از کجا میدونی کادو چی گرفتن🤨

اگه نامزدت گفته که خیلی دهن لقه فردا عروسی کنید همه چیتونو به خانوادش میگه🤪😂😂😂

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2706