2703
2553
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 787345 بازدید | 14165 پست
سلام خانم نویان عملتون تمام شد به سلامتی؟الان خوبید؟ راستی شما مجردید یا متاهل؟ این عمل مشکلی ایجا ...

سلام بله دیروز ساعت۱۰صبح رفتم اتاق عمل تا ساعت یک ربع به ۱۱ اتاق عمل بودم و بعدش تاساعت۳ ریکاوری بودم.

حالم دیروز خیلی بد بود خیلی خیلی درد داشتم بخاطر داروهای بیهوشی خیلی حالت تهوع داشتم و چون۲۵ روز سقطم طول کشید و بعدش هم فورا جراحی کردم فشارم خیلی پایین بود.الان بهترم ولی خیلی درد دارم.

من متاهلم. جراحی فیبروم یا میوم عوارض داره مثل چسبندگی، نازایی ولی بودن فیبروم هم عوارض خاص خودشک داره مثل سقط که من سقط کردم.

سلام بله دیروز ساعت۱۰صبح رفتم اتاق عمل تا ساعت یک ربع به ۱۱ اتاق عمل بودم و بعدش تاساعت۳ ریکاوری بود ...

خداروشکر دیگه راحت شدی .دعاکن ماهم زودتر راحت بشیم.

بگو:جز آنچه خدا برای ما مقدر داشته، هرگز به ما نمی رسد. او سرپرست ماست و مؤمنان باید تنها بر خدا توکل کنند. توبه 51 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چندوقت از سقط  گذشته بود ؟منم میخوام برم همش میترسم از خونریزی بعدش  

بگو:جز آنچه خدا برای ما مقدر داشته، هرگز به ما نمی رسد. او سرپرست ماست و مؤمنان باید تنها بر خدا توکل کنند. توبه 51 

سلام .بچه هایی که با دکتر اصف عمل کردن شماره منشیش خانم خلوتی را دارن/.اگه دارید به من بدید

من حس میکنم یه نخ بخیه زیر پوستم جا مونده و کاملا زیر پوستم حسش میکنم. جاش درد میکنه و تیر میکشه

2720
خداروشکر دیگه راحت شدی .دعاکن ماهم زودتر راحت بشیم.

انشاالله هم شما و هم بقیه دوستان از دست فیبروم و میوم و کیست راحت بشن.چشم فعلا که دعا میکنم بیمارستان نصیب هیچ کسی نشه اینقدر که من از دیروز سختی کشیدم

چندوقت از سقط  گذشته بود ؟منم میخوام برم همش میترسم از خونریزی بعدش    

سقط من از۳تیرماه شروع شد وتا۳۰تیرماه من دائم خونریزی و لک بینی و لخته داشتم.خودم نخواستم کورتاژ بشم واسه همین طول کشید حتی روز۳۰تیرکه اخرین سونو برای عمل میوم انجام دادم گفتن بقایا داری دیروز هم عمل شدم و احتمالا فردا مرخص بشم.

2714
سقط من از۳تیرماه شروع شد وتا۳۰تیرماه من دائم خونریزی و لک بینی و لخته داشتم.خودم نخواستم کورتاژ بشم ...

من از درد پدرم دراومده بود.دیگه جز کورتاژ چاره ای نداشتم.پیش آصف عمل کردید؟

من از درد پدرم دراومده بود.دیگه جز کورتاژ چاره ای نداشتم.پیش آصف عمل کردید؟

نه عزیزم من مشهد هستم و نظر ۳تا دکترمتخصص خوب مشهد دکتر تیمورزاده و دکتر ارندی و دکتر عطیه منصوری رو پرسیدم و نهایتا دکتر ارندی رو انتخاب کردم

با آصف ، دي ماه ٩٤

چرا برگشت !؟مطمئني همه را درآورد!؟!؟!؟

مگه بهت LD نداد!؟ديفرلين !؟معمولا ميگه بعد از ٤ ماه باردار ميتوني باردار بشي !خودت نخواستي!؟

الان چي ميگه خودش !؟زير نظرش هستي يا عوض كردي دكترت را !؟

چرا برگشت !؟ مگه بهت LD نداد!؟ديفرلين !؟ الان چي ميگه خودش !؟زير نظرش هستي يا عوض كردي دكترت را !؟

LD ? ال دي خودش فيبروم رو بزرگ مي كنه ، ديفرلين كه عزيزم يائسگي موقت مياره نهايت شش ماه پشت هم ميدن كه بعدش كه قطع مي كني فيبرومت از قبلش بزرگتر ميشه ، من ٩٤ عمل كردم الان ٩٨ هستيم ، مگه جديدا آصف جاه بعد عمل ال دي و ديفرلين ميده ؟! ، فيبروم چيزي نيست كه تحت نظر دكتر بتوني درمانش كني ، من سال ٨٨ فهميدم فيبروم دارم سال ٩٤ عمل كردم ، شش سال تمام دكتر رفتم و چندين دكتر عوض كردم كه فقط باعث شدن وضعيتم بدتر بشه ، از تجويز مدروكسي پروژسترون بگير تا آمپول ديفرلين و دكاپپتيل و ميكرورلين (عين هم هستن ) ، فقط باعث شد فيبرومام وحشي تر بشن ، الان بعد عمل فقط جهت چكاپ زنان دكتر زنان رفتم و هيچ داروي شيميايي مصرف نكردم ، فقط از نظر تغذيه رعايت مي كنم همين .

2706