2737
2734
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 792834 بازدید | 14223 پست
منم صحبت کردم با منشی و بهش گفتم اگه پیشنهادی بهم بگو که بتونم از بیمه تکمیلی استفاده کنم.بهم گفت دو ...

به ما هم اول گفت 6.5 بریزیم بعد گفت اگه دکتر تو نامه عملت بنويسه برای بیمت باید 2 تومن دیگم اضافه کنی که جمعاً 8.5 شد به حساب دکتر که واریز شد.

چرا ننویسه وقتی 2 تومن اضافه تر گیرش میاد حالشو ببره 

یه وقتایی به بالا نگاه میکنم،لبخند میزنم و میگم :میدونم کار خودت بوده،هزار بار شکرت 
چقدر هزینه بیمارستان شد که باز 3 میلیون به بیمارستان دادی؟من شنیدم اگه معرفی نامه ببری بیمارستان بهت ...

هزینه بیمارستان الان خاطرم نیست، همسرم اومد میپرسم میگم 

بیمه معرفی نامه نداد گفت بیمارستان شماره ملی بدی بقیش حله 

وقتی بیمارستان برای پذیرش رفته بودیم سیستم که زد اطلاعات همسرم رو داشتن از طریق بیمه. 

یه وقتایی به بالا نگاه میکنم،لبخند میزنم و میگم :میدونم کار خودت بوده،هزار بار شکرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالله که دیگه هیچوقت مشکلی پیش نیاد و همیشه سالم باشی و پولهاتو خرج خوشی بکنی.من به دکتر اصف گفتم ...

ممنون عزیزم 

امیدوارم همه همیشه شاد و سلامت باشن 

منشی که بهم گفت رو نامه عملت نوشته لاپاراتومی و هیستروسکوپی 

ولی در کل الان نمیدونم دقیقاً علاوه بر لاپاراتومی چکار کرده چون دکتر عجله ای اومد بهم سر زد و فقط فیلمی که از فیبرومم گرفته بود نشونم داد و گفت هفته دیگه برم برای بخیه کشی و اینکه گفت شمارتو بده فیلمو برات بفرستم و حین گفتن تو افق محو شد. حتی امون نداد شمارمو بدم. 

فیلم یا عکس فیبروم که دیده بودم همشون سفت بودن ولی مال من عین دنبه و ژله بود منظورم نرمی فیبرومم هست 

یادمه سال 95 که آصف mri منو دیده بود میگفت مثل چربیه، راست میگفت. 

2728
[QUOTE=94281617]خدا رو شکر به سلامتی عمل کردی. منم اوایل یه مقدار ورم داشت بعد خوب شد الان نزدیک ۲ م ...

دکتر اصف هم تو بیمارستان بهم گفت هم بعدا که بخیه مو کشیدم. من اوایل یه شال محکم میبستم بعدش گن پوشیدم چون درد داشتم نمیتونستم. ولی بعدا که درد تموم شد از گرما نپوشیدم😁. اگه لازم باشه خودش میگه

ممنون عزیزم  بمن از گن صحبتی نکرد  یعنی باید گن ببندم؟؟؟؟؟؟؟؟  امروز باید حموم برم ...

اگر لازم بود گن ببندی حتما میگفت بهت. من چون لاپاراسکوپی بود چسبا کوچیک بودن اخر حموم که خودمو شستم چسبارو دراوردم با دست با اب و صابون تمیزش کردم بعد که اومدم بیرون از دور سشوار گرفتم خشک بشه

ممنون عزیزم  بمن از گن صحبتی نکرد  یعنی باید گن ببندم؟؟؟؟؟؟؟؟  امروز باید حموم برم ...

من مجردم و فیبرومم خیلی بزرگ بود شاید واسه این گفته شایدم خیلی شکمم شل بوده وقت عمل 😉

2738
ایشالله که دیگه هیچوقت مشکلی پیش نیاد و همیشه سالم باشی و پولهاتو خرج خوشی بکنی.من به دکتر اصف گفتم ...

خاله من هم یه فیبروم اندازه گریپ فروت با لاپاراتومی برداشت بعدش بچه دار شد البتههههه قبلش دو تا بچه دیگه داشت

اگر لازم بود گن ببندی حتما میگفت بهت. من چون لاپاراسکوپی بود چسبا کوچیک بودن اخر حموم که خودمو شستم ...

ممنون عزیزم 

امیدوارم به سلامتی این مرحله رو بگذرونم. 

ههههههههههه.گفته شمارتو بده تا فیلم واست بفرست اما نمونده و شماره بگیره

آره 

بدجوریم مشتاقم فیلممو ببینم دوباره سه باره هزارباره   

به مهربان میگم شماره مو به دکتر بده برام بفرسته 

چقدر هزینه بیمارستان شد که باز 3 میلیون به بیمارستان دادی؟من شنیدم اگه معرفی نامه ببری بیمارستان بهت ...

هزینه بیمارستان رو نمیدونیم چقدر شده چون بیمه خودش مستقیم به بیمارستان واریز میکنه.

ما که بیمه رفتیم گفتن نیازی به دادن معرفی نامه از بیمه نیست، آخرسر بیمه با بیمارستان طرف هست. 

پارسیان هم توی سایت بیمارستان لاله دیدم طرف قرارداد هست با لاله.  

پذیرش که بری شماره ملی ت رو بدی خودشون تو سیستمشون بزنن اطلاعات شما و اگه تحت تکمیلی همسرت باشی رو دارن، همونجا برات معرفی نامه میزنن. اصلاً هم مراحل پیچیده ای نداره. 

2706