2737
2734
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 793412 بازدید | 14228 پست
خداروشکر که عملت خوب بوده.تو لاپاراسکوپی نبودی؟من امروز مهربان بهت نوبت 10 تیر داد واسه عمل.تا الان ...

ممنون عزیزم 

لاپاراتومی بودم بعلاوه هیستروسکوپی 

من خدای استرس و نگرانیم ولی برخلاف تصورم اصلا نه استرس داشتم نه نگران بودم و همش الا بذکر الله تطمین القلوب میگفتم. 

اصلا استرس نداشته باش عزیزم 

مینی لپ هم نشنیدم 

یه وقتایی به بالا نگاه میکنم،لبخند میزنم و میگم :میدونم کار خودت بوده،هزار بار شکرت 
مگه معرفی نامه از خود بیمه ایران نباید بگیری واسه بیمارستان؟اگه  معرفی نامه بگیری هزینه هات کمت ...

واللا نمیدونم با همه اینطور حساب کتاب داره یا نه.

برای ما اینجوری بهتر شد چون وقت نداشتیم دنبال پول بریم و آصف هم قبول کرد و زیر برگه عمل نوشت با بیمه ایران بستری شود. 

دیدم تو سایت بیمارستان که با پارسیان هم لاله قرارداد دارن.

یه وقتایی به بالا نگاه میکنم،لبخند میزنم و میگم :میدونم کار خودت بوده،هزار بار شکرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرت می ارزید که 2 میلیون بیشتر بدی دکتر واسه معرفی نامه بیمه.یعنی اگه عمل کنیم پول نقد بدیم بیما ...

اگه وقتشو کسی داشته باشه بره دنبالش بهتره 

پرداختی ما 11.5 شد که 8.5 مطب کارت کشیدیم. 

تو بچه داری؟؟یا اینکه بعد از عمل میخوای اقدام کنی واسه بارداری؟؟ من مجردم و همین موضوع منو نگران می ...

نه بچه ندارم و 39 سالمه 

اینکه داشته باشم هم با این اوضاع بد اقتصادی و... برام سخته با اینکه بچه دوست دارم و اینکه از پروسه زایمان متنفر شدم طی این چند سال. 

کلا خب بستگی به خودتون و شرایططون داره و اینکه قطعاً سلامتیت واجبتره 

2728
تو بچه داری؟؟یا اینکه بعد از عمل میخوای اقدام کنی واسه بارداری؟؟ من مجردم و همین موضوع منو نگران می ...

با اینکه بچه الویتمون نبود ولی با مشورت همسرم وقتی آصف پرسید بچه میخواید گفتیم آره تا یه وقت الکی الکی رحمو درنیاره و سعیشو بکنه 

خداروشکر که عملت خوب بوده.تو لاپاراسکوپی نبودی؟من امروز مهربان بهت نوبت 10 تیر داد واسه عمل.تا الان ...

برای من هم اینجوری نوشته بود یعنی اول لاپاراسکوپی بعد اگه نیاز شد مینی لاپاراتومی در حد ۳-۴ سانت برش میزنن. ولی برای من نیاز نشد همون لاپاراسکوپی به تنهایی انجام شد

بچه ها جون  شکمم گنده ست هنوز  یعنی ورم داره؟ درست میشه؟

خدا رو شکر به سلامتی عمل کردی. منم اوایل یه مقدار ورم داشت بعد خوب شد الان نزدیک ۲ ماه داره میشه دوباره شکمم بزرگ شده. البته گفت گن استفاده کن فقط یه هفته پوشیدم

2738
واللا نمیدونم با همه اینطور حساب کتاب داره یا نه. برای ما اینجوری بهتر شد چون وقت نداشتیم دنبال پول ...

منم صحبت کردم با منشی و بهش گفتم اگه پیشنهادی بهم بگو که بتونم از بیمه تکمیلی استفاده کنم.بهم گفت دوباره برم مطب نامه عمل دکتر ببینه و اگه موافقت کنه که با بیمه پارسیان بستری بشم و 2 میلیون بیشتر بدم.یعنی 8 میلیون

اگه وقتشو کسی داشته باشه بره دنبالش بهتره  پرداختی ما 11.5 شد که 8.5 مطب کارت کشیدیم.

چقدر هزینه بیمارستان شد که باز 3 میلیون به بیمارستان دادی؟من شنیدم اگه معرفی نامه ببری بیمارستان بهتره تا بعدش فاکتور بدن.خیلی زمان میبره تا بشه از بیمه پول گرفت

با اینکه بچه الویتمون نبود ولی با مشورت همسرم وقتی آصف پرسید بچه میخواید گفتیم آره تا یه وقت الکی ال ...

ایشالله که دیگه هیچوقت مشکلی پیش نیاد و همیشه سالم باشی و پولهاتو خرج خوشی بکنی.من به دکتر اصف گفتم مشکلی واسه بارداری در آینده پیش نمیاد.در جواب بهم گفت خانم من خانمی بوده که 20 تا فیبروم از شکمش خارج کردم و بعد بچه دار شده

خدا رو شکر به سلامتی عمل کردی. منم اوایل یه مقدار ورم داشت بعد خوب شد الان نزدیک ۲ ماه داره میشه دوب ...

ممنون عزیزم 

بمن از گن صحبتی نکرد 

یعنی باید گن ببندم؟؟؟؟؟؟؟؟ 

امروز باید حموم برم چسبها رو دربیارم 

لطفاً راجع به کندن چسب راهنماییم کنید...

اگه وقتشو کسی داشته باشه بره دنبالش بهتره  پرداختی ما 11.5 شد که 8.5 مطب کارت کشیدیم.

عزیزم شما معرفی نامه ای که از بیمه ایران گرفتی روز قبل بردی واسه بیمارستان یا همون روز بستری؟؟

2706