2726
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 791380 بازدید | 14190 پست
عزیزم من مشهدم و با آی وی اف باردار شدم و فعلا قصد ندارم کاری برای فیبرومم انجام بدم.

من پارسال اومدم تهران و پیش دکتر سهیلا عارفی رفتم. اون موقع فیبرومم حدود سی و پنج میلیمتر بود و دکتر گفت که برای بارداری مشکلی ایجاد نمی کنه و فعلا لزومی نیست براش کاری انجام بدی.
به نظر من دکتر عارفی دکتر دقیقیه و ضمن این که لاپراسکوپی هم انجام میده. بد نیست تهران پیش هر دکتری رفتی یک سر هم پیش ایشون بری و نظرش رو جوبا بشی

من اگه جای تو بودم به نظر یک دکتر اکتفا نمی کردم و توی سه چهار روز نظر چند تا دکتر خوب رو می پرسیدم و بعد تصمیم می گرفتم
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
اخه من هنوز تو یه دکترش موندم چه برسه چن تا .راستش من و شوهرم حوصله تهران و موندن اونجا رو نداریم .تازه باید مرخصی بگیریم.اگه اسم دکترای خوب رو میدونستم و اینکه بیخودی نمیرم اونجا یه چیزی ولی نمیدونم چیکار کنم؟
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها بیاین اینجا من به کمکتون خیلی نیاز دارم .دکترا هم واسه خودشون معضلی شدن. اونایی که عمل فیبروم داشتن و راضی بودن راهنمایی کنین ت ما هم اگه خدا بخاد دنبال کارامون بریم.
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است
2728
اولش وقتی کوچیک بود متوجه شدم با سونو ولی دردسری برام نداشت تا اینکه برای بچه دومم باردار شدم موقع بارداری در اثر هورمونها بزرگ و بزرگتر شد ولی در نهایت بچه صحیح و سالم به دنیا اومد
2706