2733
2734
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 793289 بازدید | 14227 پست
الان یک هفته گذشته من هیچ دردی ندارم تقریبا از چهار پنج روز بعدش هیچ مسکنی نخوردم جای عملم اصلا درد ...

عزیزم شما کدوم عمل رو انجام دادین؟چندتا فیبروم داشتی؟واینکه مگه چجور میخواستن عمل کنن که بکارت رو بردارن؟

عزیزم شما کدوم عمل رو انجام دادین؟چندتا فیبروم داشتی؟واینکه مگه چجور میخواستن عمل کنن که بکارت رو بر ...

من دو تا فیبروم داشتم که یکیش ۸ سانت بود و اون یکی نزدیک دو سانت منتها چون دکترها میگفتن فیبرومهام جای  خیلی بدی هستن و برای داخل رحم ۸ سانت بزرگه و رحمم رو هم این فیبروم زده بزرگش کرده احتمال میدادن موقع برداشتن فیبروم چسبندگی ایجاد بشه. که اگر ایجاد میشد شش هفته بعد لاپاروسکوپی، باید هیستروسکوپی میکردم که طی هیستروسکوپی گویا بکارت از بین میرفت. البته تو این بین دکترها هم اتفاق نظر نداشتن مثلا دکتر امیری میگفتن از بین میره دکتر صالح پور میگفتن نه هیچی نمیشه. بماند که یکسری دیگه دکترها میگفتن نازا میشی یا رحم‌ات درمیاریم. کلا اینا همه احتماله تو هر عملی هزارجور احتمال وجود داره ولی اونقدر درصدش کمه که اونجوری نباید منو میترسوندن. اخرین دکترهایی که میرفتم یه جوری شده بود که قبل ورود به داخل مطب تمام بدنم میلرزید از ترس اینکه این دیگه چی میخواد بهم بگه خدایا. 

کاش اینکارو نکنن مریض درد خودش براش بسه چه نیازی به بزرگ کردن احتمالات کوچیک هست. اگرم میگن نداقل بگن که درصد احتمالش ناچیزه. فقط دکتر آصف‌جاه خیال منو راحت کرد و با قاطعیت گفت هیچیت نمیشه نترس.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آرام جان به دکتر میگفتی دارو بدن که اندازه فیبرومت کنترل بشه و بزرگتر از این دیگه نشه

دارویی در این زمینه وجود نداره، فقط داروهایی که یائسگی موقت ایجاد می کنند هستن که اونهم نهایتا تا شش ماه میتونی یائسه بمونی بعدش که دارو قطع بشه و پریود برقرار بشه اندازه فیبرومت از قبل از مصرف دارو بزرگتر میشه و به شدت اوضاع رو خرابتر می کنه ،   پوکی استخوان هم از عوارض مصرف این داروها هستن ، به همه توصیه اکید می کنم که استفاده نکنن

2731
من دو تا فیبروم داشتم که یکیش ۸ سانت بود و اون یکی نزدیک دو سانت منتها چون دکترها میگفتن فیبرومهام ج ...

پس با لاپاروسکوپی مشکلات حل شد خداروشکر؟الان چند وقت از عملت گذشته؟و هزینه عملت رو هم میگی

ارام جان چند تا دکتر برو مثلا دکتر حق‌گو هم خیلی خوبن چون فکر کنم دستیار دکتر عادل شروین هستن خیلی د ...

چقدر خوب که آرومم کردی منم مشکل شما را دارم چون مجردم پیش دکترای زیادی رفتم و همه گفتن باید عمل بشی یعنی کلا جراح ها کارشون همینه تا میری بدون توجه به نوع و اندازه میگفتن عمل به قول شما انگار چیز عجیبی تو سونوگرافی میدیدن و با تعجب میگفتن چه بزرگه منم از ترس هر بار سکته میکردم اما الان 2 سال دکترم آصف جاه هستش و میگه هر 6 ماه بیا پیشم فعلا نیاز به عمل فوری نداری و اینم گفت که اگر ازدواج کردی و بچه دار شدی هم مشکلی برات بیش نمیاد به شرط اینکه خیلی بزرگتر نشه چون جای فیبرومم خارج از رحمه و سخت نیس البته اینم بگم من اصن علایم و درد و خونریزی نداشتم و ندارم فقط نمیدونم چرا خیلی نگرانم که خیلی بزرگ بشه به دکتر هم گفتم دارو نداره میگه نه هیچ دارویی برای کنترلش نیس نمیدونم چرا اینقدر زود داره بزرگ میشه   

سلام دوستان

كسانيكه عمل باز انجام دادين احيانا كرم يا پماد خوبي  ميشناسين براي از بين بردن جاي بخيه ها. البته بخيه ها جذبي بود ولي به هر حال جاش ميمونه. متاسفانه بعد از عمل به خاطر تعطيلي مطب، خود دكتر آصف جاه رو نتونستم ببينم تا ازشون بپرسم.

گفتم شايد اينجا از دوستان كسي باشه كه تجربه داشته باشه.

ممنون ميشم اگه راهنمايي كنين😊

2738
ممنونم سپیده جان. راجبه کرونا راستش زیاد اوضاع جالب نبود. همراه من مادرم بودن که اتفاقی تو آسانسور ا ...

خیلی خیلی ممنونم از توضیحات مفیدت مهربونم.سرفه هات بهتر شده؟ خودت خوبی؟

سلام. شما عمل شدی ؟ حالتون چطوره ؟

سلام عزیزم 

نه من چهار روز قبال از عمل تو چکابی که برای عمی دادم متوجه شدم هموگلوبینم شش و گلبولهای سفیدم خیلی پایینه و مقداری هم کم کاری تیرویید دارم. البته نظر دکتراصف جاه این بود که  عمل رو کنسل نکنم و دوروز قبل از عمی دو کیسه خون بگیرم. اما من تو این اوضاع میترسم خون بگیرم. مخصوصا که شنیده م در شرایط عادی هم تمام ازمایشهای لازم روی خون ها انجام نمیشه. لذا عمل رو به دستور دکتر خون و تیروییدم کنسل کردم. تا با تزریق فرینجکت  و مصرف  قرص تیرویید  شرایط بدنیم اماده عمل بشه 

سلام عزیزم  نه من چهار روز قبال از عمل تو چکابی که برای عمی دادم متوجه شدم هموگلوبینم شش و گلب ...

منم آبان ماه پارسال از بس کم خون بودم و فریتین خونم 6 بود، یعنی پایینترین حد فریتین، دکتر خون در دو نوبت برام فرینجکت تجویز کرد و تزریق کردم. بعد از یک سال آزمایش فریتینم 36 شده. 

شما هم تزریق کنی خوب میشی. نگران نباش

منم آبان ماه پارسال از بس کم خون بودم و فریتین خونم 6 بود، یعنی پایینترین حد فریتین، دکتر خون در دو ...

ممنون گلم. بخش عمده پایین بودن فاکتورهام بخاطر خونریزی های سنگین و خارج از تصور پریدمه که امیدوار بودم زود عمل کنم و این شرایط از بین بره. اما همین فاکتورها نذاشت. حالا در انتظار بالا اومدن فاکتورهام که بتونم زودتر عمل کنم. این چرخه بدون عمل متوقف نمیشه 

2706