2410
2553
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 787426 بازدید | 14167 پست
به به به بسلامتی  کمی استرس طبیعیه عزیزم ولی من خخخخ این کمی هم نداشتم به جون مرحومه فیبی لعنت ...

منم بالاخره این قورباغه زشت گنده رو قورت دادم 🐸🐸🐸 حالم بهتره بشه میام براتون مفصل تعریف میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان 

کسی خبر نداره دکتر آصف جاه کی قراره بیاد مطب؟ الان منی که فروردین نوبت داشتم و نیستش چکار باید بکنم ؟ زنگ میزنم مطب هم کسی جواب نمیده بالاخره تکلیف ادمو روشن کنن یا پرونده را اجاع بدن پیش دکتر دیگه ای ... بخدا خیلی بی فکرن فقط پولو میشناسن

منم بالاخره این قورباغه زشت گنده رو قورت دادم 🐸🐸🐸 حالم بهتره بشه میام براتون مفصل تعریف میکنم&nbs ...

عزیزممممممممم. 

بسلامتی. 

حتماً 

یه وقتایی به بالا نگاه میکنم،لبخند میزنم و میگم :میدونم کار خودت بوده،هزار بار شکرت 
2456
2714
عزیزممممممممم.  بسلامتی.  حتماً

سلااااام دوست ندیده ی شیطون خودم ♥️♥️♥️ روز سوم رو پشت سر میزارم ، همچنان درد دارم که با شیاف کنترلش میکنم و نشست و برخاستنم هنوز سخته ، 

یه سوال ؟؟ شکم بند ببندم یا نه ؟ یادم یه چیزایی نوشته بودی در مورد شکم بند ولی یادم نیست ،🤔 ممنون میشم راهنمایی کنی 

سلااااام دوست ندیده ی شیطون خودم ♥️♥️♥️ روز سوم رو پشت سر میزارم ، همچنان درد دارم که با شیاف کنترلش ...

سلام عزیزم 

بسلامتی، به چشم برهمزدنی میگذره 

من لاپاراتومی شدم 

هیچی نبستم 

نمیدونم عملت چه نوعی بوده؟! 

یه وقتایی به بالا نگاه میکنم،لبخند میزنم و میگم :میدونم کار خودت بوده،هزار بار شکرت 
سلام عزیزم  بسلامتی، به چشم برهمزدنی میگذره  من لاپاراتومی شدم  هیچی نبستم  ...

لاپاراسکوپی بوده مال من ، الان روز پنجمه ولی هنوز درد دارم، غیر طاق باز اصلا نمیتونم مدل دیگه ای باشم ، خونریزی هم مثل یه پریود جانانه دهن صاف کن داشتم از بعد عمل ، دیگه سرپا هم نمیتونم بشم ، فکر کنم هموگلوبینم بیش از حد اومده پاییین ، فکر کردم شاید بستن شکم به وضعیتم کمک کنه ولی بعید میدونم بتونم شکم بند رو تحمل کنم ،فعلا با یه شال بستم ،،،امیدوارم این چند روز ، زودتربگذره 😫😫😫

سلااااام دوست ندیده ی شیطون خودم ♥️♥️♥️ روز سوم رو پشت سر میزارم ، همچنان درد دارم که با شیاف کنترلش ...

دكتر اصف جاه به من گفت شكم بند ببند

گفت هر موقع هم درد داشتى ميتونى كيسه اب گرم بذارى

لاپاراسکوپی بوده مال من ، الان روز پنجمه ولی هنوز درد دارم، غیر طاق باز اصلا نمیتونم مدل دیگه ای باش ...

انشالله زود خوب میشی. منم پارسال این روزا عمل کرده بودم البته لاپاراتومی بودم. اما خدا رو شکر خوب شدم

دكتر اصف جاه به من گفت شكم بند ببند گفت هر موقع هم درد داشتى ميتونى كيسه اب گرم بذارى

مگه دکتر آصف جون، صحبت هم میکنه 

نظر کرده ش بودی که انقدرررررررررر بهت توضیح داده   

2706