2703
2553

سلام

آلو باید تو این غذا تازه باشه یا خشک شده؟

چه نوع آلویی باشه؟سیاه یا زرد(طلایی)؟

@مامان_بچه_هام    

خواهری گلم شما بلدی؟🤗

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من خورشت الو رو با الو زرد خشک درست میکنم  اول میزارم تو اب بعد با همون اب میریزم تو خورشت

ممنونم عزیزم اومدی تاپیکم😍🤗

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
من خورشت الو رو با الو زرد خشک درست میکنم  اول میزارم تو اب بعد با همون اب میریزم تو خورشت

عزیزم هستشو در نمیاری؟

2714

سلام عزیزم راستش من آلو سیاه میریزم از این آلو جنگلی ها بابام تو باغش داره و بهمون میده اونا ترشترش میکنه من مزشو خیلی دوست دارم خودت از هر آلویی که خونه داری میتونی استفاده کنی اصلا فرقی نداره و نوش جون کنی 😋😋😘😘😘

ببخشید پیامتو دیر دیدم دوست خوبم 🌹🌹🌹

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
سلام عزیزم راستش من آلو سیاه میریزم از این آلو جنگلی ها بابام تو باغش داره و بهمون میده اونا ترشترش ...

سلام ممنونم عزیزدلم.😍😘🤗

چون احساس میکنم کدبانویی تگت کردم😍

ممنونم زحمت کشیدی جواب دادی😍🤗

سلام ممنونم عزیزدلم.😍😘🤗 چون احساس میکنم کدبانویی تگت کردم😍 ممنونم زحمت کشیدی جواب دادی😍🤗

خواهش میکنم گلم 🥰🥰کدبانو که نیستم اماهر سوالی داشتی بپرس ازم تا جایی که بلد باشم بهت جواب میدم😘😘😘

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
خواهش میکنم گلم 🥰🥰کدبانو که نیستم اماهر سوالی داشتی بپرس ازم تا جایی که بلد باشم بهت جواب میدم😘😘 ...

ممنونم عزیزم چشم مزاحمت میشم تو تاپیکای آشپزیم😁🤗

ممنونم عزیزم چشم مزاحمت میشم تو تاپیکای آشپزیم😁🤗

مراحمی دوست خوبم🥰🥰🥰🥰🥰