2733
2734
عنوان

بیاین هرکی یه متن کوتاه ک بلده بگه🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 146 بازدید | 30 پست

- بيا به چيزاى قشنگتر فكر كنيم.

+ مثل چى؟

- چشات...♥️👀🙌🏻

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

کیم نبیلیر کیم نچکیر:) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

- بيا به چيزاى قشنگتر فكر كنيم. + مثل چى؟ - چشات...♥️👀🙌🏻 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ...

😍😍

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗
2728
دارمش ولی نمیدونم‌ دلش پیش کیه🥲🖤

اخی عزیزم 😢... خوندم اون تاپیک شاتو... بنظرم لیاقتت بیشتر از ایناس با ادم شکاک نمیش زندگی کرد حتما حکمتی تو کار خدا بوده

اخی عزیزم 😢... خوندم اون تاپیک شاتو... بنظرم لیاقتت بیشتر از ایناس با ادم شکاک نمیش زندگی کرد حتما ...

نع اون نیس اون خیلی وقته تموم شده😞

من‌خیلی وقته اینو دوست داشتم ولی نمیتونسم بگم تااینکه خودش اومد جلو الانم به زبون میگع دوست دارم اخلاقشم خیلی خوبه ولی نمیدونم چیکارکنم🥺

2738
نع اون نیس اون خیلی وقته تموم شده😞 من‌خیلی وقته اینو دوست داشتم ولی نمیتونسم بگم تااینکه خودش اومد ...

خب بنده خدا میگ ک دوست دارم... اگ نداشت بنظرت میومد جلو؟ 

همش میترسم خب دستش بدم🥺

میش بشتر توضیح بدی خب چرا از دسش بدی؟ مگ خاستگارت نیس؟ تو مگ دوسش نداری؟ پس مشکل چیه؟ اگ دوسداشتی بگو بهم

میش بشتر توضیح بدی خب چرا از دسش بدی؟ مگ خاستگارت نیس؟ تو مگ دوسش نداری؟ پس مشکل چیه؟ اگ دوسداشتی بگ ...

نع فعلا خواستگار نیس

دوسم دارم خیلی اونم میگع دارم ولی مطمئن‌نیسم

نع فعلا خواستگار نیس دوسم دارم خیلی اونم میگع دارم ولی مطمئن‌نیسم

اها پس بگو اگ میخای منو بیا خاستگاری بعد ی مدت باهام حرف میزنیم.... 

2706