2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من پیش دکتر نیلفروش زاده ابرو کاشتم واقعننننننننن به نظرم بهترین کلینیک کاشت ابرو هست اونجا چون ما وراثتی ابروهامون کمه و تقریبا همه مون کاشتیم ولی فقط برای من و خواهرم که رفتیم کلینیک دکتر نیلفروش زاده انقدر طبیعی و خوب شده

اگه جای خوب واسه کاشت سراغ دارید به ماهم معرفی کنید

من کاشت ابرو مو کلینیک دکتر نیلفروش زاده انجام دادم که راضیم خیلی پر تراکم و راحت بود بر خلاف صورم فکر میکردم اذیت شم اما نشدم. تازه پشتیبانی مراقبت های بعد از انجام کاشت مو دارند

2738

من و خواهرم کاشت ابرومون رو پیش دکتر نیلفروش زاده انجام دادیم خیلی راضی هستیم فرم و مدلش عالیه خیلی طبیعی شده دوستام و هرکسی که میبینه ابرومونو عاشقش میشه خواهر من چون خیلی پیگیر بود و واسه کاشت ابرو تحقیق کرد دکتر خیلی خوب و ماهری هم واسه این کار پیدا کردش من چون سرکار میرم خیلی وقت نمیکردم دنبال یه دکتر خوب واسه این کار بگردم ولی پرس و جوهای خواهرم خیلی کمکمون کرد که یه کاشت ابرو طبیعی و خفن انجام بدیم.

من و خواهرم کاشت ابرومون رو پیش دکتر نیلفروش زاده انجام دادیم خیلی راضی هستیم فرم و مدلش عالیه خیلی ...

منم ابروهام خیلی کمه کلی از چیزای تقویتی و اینا استفاده کردم نشد که نشد آخر رفتم ی جا بهم گفتن باید کاشت ابرو انجام بدم حالا دگ  تصمیم گرفتم واقعا برم واسه کاشت ولی نمیدونم کجا برم . فقط میخوام طبیعی باشه ی چیز مصنوعی درنیاد. شما رفتین این دکتری که میگین راضی بودین واقعا ؟؟ طبیعی شد؟؟ هزینه ش چقدره؟؟

منم ابروهام خیلی کمه کلی از چیزای تقویتی و اینا استفاده کردم نشد که نشد آخر رفتم ی جا بهم گفتن باید ...

والا انگار اینا دارن الکی تبلیغ میکنن مرکز هارمونی فکر کنم خوب باشه من تو پیجش عکساشو دیدم

والا انگار اینا دارن الکی تبلیغ میکنن مرکز هارمونی فکر کنم خوب باشه من تو پیجش عکساشو دیدم

نه فک نکنم من ی بنده خدایی از آشناهامونو دیدم رفته بود پیش دکتر نیلفروش اینجوری ک من دیدم خیلی خوب بود ب نظرم واسه منم همینجوری بشه خیلی خوبه 

2706