2733
2734
عنوان

خانومای وارد به آرایشگری

82 بازدید | 17 پست

من باردارم خیلی وقته آرایشگاه نرفتم، صورتمو کلا یکی دوبار بند انداختم چون جوش میزنه دیگه نمیندازم موهاشم پرزه و بور زیاد معلوم نیست. ابروهامم خودم مرتب میکردم.

الان زایمانم نزدیکه میخاستم برم آرایشگاه یکم تغییر کنم، البته گفتم فقط ابروهامو مرتب کنه و یکم روشن ترشون کنم. دیشب شوهرم گفت نه به هیچ وجه ببین روز اخری خودتو مریض میکنی... خیلی صورتم ناجور شده به خاطر ورم و اینا دوست داشتم تغییر کنم یه کم. به نظرتون چکار کنم؟ 

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
راس میگه نرو  خودت توخونه یه کاریش بکن یا خواهری مادری کسی برات انجام بده

بلد نیستن. خب اخه ادم میره ارایشگاه تغییر میکنه وگرنه خودم هی سعی میکنم اونی که میخام نمیشه☹

2738
شوهرت راس میگه   بیخیااال بابا الان خواهر شوهر حامله من افتاده رو تخت بیمارستان   خدا ش ...

چه مارکی بگیرم میشه بگین؟ چه شماره ای چجوری بذارم

چون تا حالا خودم انجام ندادم

یکم دندون رو جیگر بذار ریسک نکن اصلا ن واسه رنگ ابرو واسه کروناهم ک شده خیلی باید حواستو جمع کنی

کرونا گرفتم ماه پیش🤦‍♀️ خودم که بیرون نمیرم شوهرم مبتلا شده بود

عزیزم با تیغ ابرو و موچین و قیچی یکم مرتبش کن یه ذره رنگم بزن روش البته اگه از رنگ استفاده نکنی بهتر ...

با تیغ که اصلا بلد نیستم کار کنم، اصلا دلم نمیخاد برم جلو آینه، دماغم سه برابر شده چشام یک چهارم😑

گفتم حداقل صورتم باز شه یکم🙁

2706