2737
2734

ده ساله ازدواج کردیم شوهرم از اول تنبل و بی حال بود الان دوتا بچه دارم اصلا مسئولیت قبول نمیکنه فقط میره شرکت بازی گیم میکنه یا خوابه یا بیرونه به هیچی اهمیت نمیده چون وقتی بچه بوده تا همی الانم کاراشو باباش میکنه ولی پول و‌اینا خوب بهم میده منم ب شوهرم گفتم درصورتی بات زندگی میکنم که خونه رهن کنی نمیام تو ساختمون بابات که یه مشکلم بشه هزار مشکل گفتم باید خونه رهن کنی باباش اینا هم خیلی گیر میدن و اهله دخالتن برا همین نمیتونم تحمل کنم شما فک کنید من و بچه هام کرونا گرفته بودیم شوهرم مارو ول میکرد میرفت بیرون 

خانوادشم جالبه میترسن که من طلاق بگیرم اونا دنباله ارثم هسن منتظرن من چیام گیرم بیاد خودم خونه بخرم ولی چون شوهرم ایجوریه نمیخوام دس ب ارثم بزنم بهشون گفتم خونه وظیفه ی خودشه اگرم میخان من زندگی کنم باید خونه رهن کنه برام با این شرایط شوهرم تو روی خودم میگن ایشالله ارثت گیرت بیاد خونه میخری 👍🏻

شوهرم دس ب هیچی نمیزنه همه کارا باید باباش بکنه تازه برا همینم میخاس بندازتم تو واحد باباش اینا میخاسم جدا شم کفتم اگ اسم اونجا بیاری طلاق میگیریم میخاس خودشو راحت کنه 

همه هم بهم میگن حالا اگ شوهرت نمیکنه بابا مامانش میکنن دیگ چته چ کمبودی داری پدرشوهرت همه کاری برات میکنه 

من نمیخام پدرشوهرم بکنه خودش بکنه که نمیکنه چ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ما هم از یه طرف دیگه میکشیم پدر شوهرم از اول ازدواج ریالی کمک ما نکرده حتی پولهای کادوی عروسیمونا برداشت ما داریم پس میدیم  با بدبختی و بیچارگی گذروندیم حالا همش توقع کمک مالی داره وضعشم خوبه همش به سفر و گشت وگذار شوهرمم میگه وظیفمه کمکش کنم 

نمیدونم چی بگم والله

خودت دو دو تا چهارتا بکن

ببین این زندگی قراره چی بشه

بعضی خانم ها این زندگی رو ادامه میدن

بعضیها هم میگن جدا میشیم و خودمون مستقل زندگی میکنیم

که البته من خودم تا جایی که امکان داره مخالف طلاقم چون بچه دارید 

2738