2726

قبلا هم این تاپیکو زده بودم خیلی تاپیک خوبی بود بیاین بگین

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

واقعی بود هنو یادمه

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من .ک عشق دوران بلوغم و دوران جاهلیتم علیرضا حقیقی بود🤣🤣جوری  ک گاهی گریه هم براش میکردم😐

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2728

۱۹ سالم بود ۵ سال گذشت یادم نرفته واقعی بود خیلی هم درد داشت خوشبختم و هنوز خلا حس میکنم

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰

وای خدااا 

خیلی با نمک بود ی سنی هر کسیو میدیدم عاشقش میشدم بعد دو دقیقه فارغ😂😂چ عشقا ک تو ی نگاه تو خیابون نداشتم به نظرم تحت تاثیر سن بود ۹۰درصد واقن خنده دار بود برا من

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی ، قصه این است چ اندازه کبوتر باشی...🤍🌿🕊️

عشق نبود اصلا صرفا یه حس کشش به جنس مخالف بود که توی همه آدم ها هست

به عشق اعتقادی ندارم چون اصلا فیلم عاشقانه نگاه نمیکنم 

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀

نمیدونم چطور بگم

ولی اگ الان حسی که به ادمی ک کنارمه دارمو اسمشو عشق بزارم

پس اون یه دوست داشتن یا یه خوش اومدن هم حتی نبود

توهم و توهم و توهم

خداروشکر میکنم بی سر انجام موند😇

أعیشُ هُنا بین أشیاء مُحطَّمة  ؛ قلبی واحدٌ بینها!           دانشجوی علاف مملکت و رئیس دار المجانین🚶🏻‍♀️              •هُوَ روحي و قَلبي #عین
من .ک عشق دوران بلوغم و دوران جاهلیتم علیرضا حقیقی بود🤣🤣جوری  ک گاهی گریه هم براش میکردم😐

واای من خودم کراش عظیمی رو سیاوش خیرابی داشتم 🤣🤣🤣🤣چقدر یه ادم میتونه تبااه باشه

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2706