2733
2734
عنوان

دانشگاه فرهنگیان کمکککک

136 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من دیپلمم مال یه شهر دیگس خودم ساکن تهرانم مشاور بهم گفت دانشگاه فرهنگیان بومی برمیداره یعنی دیپلمتو هرشهری بگیری همون شهر باید بری فرهنگیان هیچ راهی وجود نداره؟

یعنی تلاش نکنم برا قبول شدن ؟

یعنی نمیشه چون ساکن اینجام اگه قبول شدم اینجا برم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فکر میکنم باید8سال بمونی اون استان

مگه اینکه همسرت نظامی باشه بیاد تهران

نادان تر از کسایی که ویژگی چند تا آدم اطرافشون رو دیدن و به کل افراد یک قوم نسبت میدن نداریم.
چه فرقی کرده 

سلام

ببخشید، دیشب زود خوابم برده

بومی منطقه ای یعنی مثلا برا سبزوار فقط بچه‌های سبزوار پذیرفته میشدن

اما الان ک میگن بومی استانی شده مثلا بچه مشهد یا گناباد هم میتونه سبزوار رو بزنه، و این برا بچه همون منطقه (مثلا سبزوار) خوب نیس، شااااید رتبه علمی بالاتر(از شهری دیگه) اونجا رو انتخاب کنه و دانش آموز سبزوار بمونه. 

یعنی چجوری هر استانی دیپلم بگیری همون استان باید بری؟

سلام

ببخشید، دیشب زود خوابم برده

بومی منطقه ای یعنی مثلا برا سبزوار فقط بچه‌های سبزوار پذیرفته میشدن

اما الان ک میگن بومی استانی شده مثلا بچه مشهد یا گناباد هم میتونه سبزوار رو بزنه، و این برا بچه همون منطقه (مثلا سبزوار) خوب نیس، شااااید رتبه علمی بالاتر(از شهری دیگه) اونجا رو انتخاب کنه و دانش آموز سبزوار بمونه. 

2738
هیچ راهی یعنی وجود نداره؟ نمیشه ثبت نام کنی بعدا انتقالی بگیری؟

چرا

ازتون تعهد می گیرن که۵سال(ک البته الان دوستمون میگن ۸سال، دقیق نمیدونم، قبلا ۵سال بود) همون منطقه که سهمیه قبولی ش رو استفاده کردین خدمت کنین، بعد از اون فرم انتقالی پر می کنین، تا زمانی ک شهر مبدا رشته شما رو نیاز نداشته باشه و شهر مقصد نیاز داشته باشه باهاتون موافقت بشه. 

قبلا تعهد ۵ساله می گرفتن الان رو نمیدونم

الان ۲برابر مدت تحصیل شده...۴سال تحصیل و ۸سال خدمت

نادان تر از کسایی که ویژگی چند تا آدم اطرافشون رو دیدن و به کل افراد یک قوم نسبت میدن نداریم.