2703
2553

تا دیر وقت کار میکنه یا با دوستش بیرونه ، غذاشو سر موقع نمیخوره ،از من دوری میکنه و خیلی عوض شده هرچی باهاش حرف میزنم فایده نداره

من زیر آوارم 🏴🖤 اینترنت جامعه رو به فساد نکشیده بلکه اینترنت فساد شمارو به ما نشون میده بخاطر همینه که ازش بدتون میاد  

میدونم علتش افسردگیه ، وعده سر خرمن میده میگه بریم سر خونه زندگیمون خوب میشم

من زیر آوارم 🏴🖤 اینترنت جامعه رو به فساد نکشیده بلکه اینترنت فساد شمارو به ما نشون میده بخاطر همینه که ازش بدتون میاد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
دعوا حسابی و کوتاه نیومدن تا قبول اشتباه و برگشتش. اگه عقدی هم فکر جدی کن.بهونه هاشم بزاره در کوزه ...

☹️👍

تباه کنارش امنیت نداری کات کن

☹️ کاش به همین راحتی بود بخدا

2714
دلیل افسردگیش؟!

دوریم اگرچه اخراشه اما هیچوقت انقد طولانی نشده بود معمولا دوماهی یکبار چند روز همو میدیدیم اما الان بخاطر پس انداز برای مراسما ۷ ماهه همو ندیدیم

حرفشوباورنکن عوض بشونیست اگرهم خودش بخواددوستاش نمیزارن

اهل دوست نیست یه پسردایشه که هی باهاش میپلکه

دوریم اگرچه اخراشه اما هیچوقت انقد طولانی نشده بود معمولا دوماهی یکبار چند روز همو میدیدیم اما الان ...

فقط دوری؟!خیلیا از هم دورن نمونش خودم یساله همو ندیدیم ولی نباید از تو دوری کنه که! مطمئنی راست گفته؟!شاید مشکلی داره خدایی نکرده

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
فقط دوری؟!خیلیا از هم دورن نمونش خودم یساله همو ندیدیم ولی نباید از تو دوری کنه که! مطمئنی راست گفته ...

نمی‌دونم راستش دیگه مطمعن نیستم ، نه از لحاظ دختر اینا ولی فکر کنم چون خانوادش زیاد تو این قضیه حمایتش نکردن و تاییدش نکردن آسیب دیده چون خیلی بهشون وابستس یجورایی 

من نمیخوام جدا شم ولی خیلی نشونه های بدی داره که نباید ازدواج کرد باهاش ☹️ همشم از موقعی شروع شد که پای خانواده ها اومد وسط

2706