2733
2734

ی وقتایی نمیش بعدش میفهمی ک شاید صلاح بود نشه

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی وقتایی نمیش بعدش میفهمی ک شاید صلاح بود نشه

چه صلاحی من میگم یگم اوضام خوب شه فقط ازش هیچی نمیخوام بریدم از کارم بیکار شدم با یه بچه کوچیک نه خونه دارم نه زندگی نه کار نه عشق نه شوهر دیگه جون ندارم الان بخدا دارم با گریه مینویسم

2731

همیشه اجابت به معنی این نیست که اون خواسته مون رو خدا بذاره کف دستمون، گاهی یه چیزی میخایم ولی نمیدونیم عواقبش چیه و ما اون عواقب رو نمیخایم.

درسی رو که لازمه از این شرایط بگیری، بگیر، واحدیه که باید پاس کنی، حتا اگه مشکلت حل شه، اما بدون این که تو اون رشد و پیدا کرده باشی، واحد رو حذف کردی پاس نکردی، و دوباره یه ترم دیگه، یه مرحله ای از زندگیت عین همین مشکل جلوت سبز میشه و مجبور میشی باهاش روبرو بشی

خدا منتظره تو اون درس صبر و رضایت از شرایط موجود رو بگیری تا مشکلت رو حل کنه

برات دعا میکنم درسی رو که باید، بگیری و مشکلت محو بشه، مثل بخار فنحون چای، توی سرمای زمستان🥰

!WTF : Wow That's Fantastic
چه صلاحی من میگم یگم اوضام خوب شه فقط ازش هیچی نمیخوام بریدم از کارم بیکار شدم با یه بچه کوچیک نه خو ...

نمیدونم چی بگم خدایی

ادمم میمونه چی بگ 

نمیش ک بریم یقه کسیو بگیریم وقتی نمیش

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
همیشه اجابت به معنی این نیست که اون خواسته مون رو خدا بذاره کف دستمون، گاهی یه چیزی میخایم ولی نمیدو ...

ببین من خواسته ای ندارم ک بگی ب صلاحم نباشع یه زندگی معمولی میخوام هرچی میدوام ج نمیگیذم مگه نمیگن خداروزی میده صبح زود پاشو من عین سگگگگ میدوام ولی نه روزی خودمو بچمو میده نه دلمو اروم میکنه هیچی ندارم هیچی فقط این بچس ک همش شرمندشم حالم از خودم بهم میخوره 

ببین من خواسته ای ندارم ک بگی ب صلاحم نباشع یه زندگی معمولی میخوام هرچی میدوام ج نمیگیذم مگه نمیگن خ ...

شاید سبک زندگیت غلطه🤔 مثلا مدیریت مالی، یا توقعت از رفاه فرزندت🤔

هوم؟🤔

!WTF : Wow That's Fantastic
2738