2737
2739
ببین گلم من تقریبا از همش استفاده میکنم اگر درست بهت مشاوره بدن خوبه وگرنه اگر به مشاورت اعتماد ندار ...

چطور.منظورم خود محصولاته.میگم خوبن.چون من ی پک از ضدافتاب کرم پودر کرم دور چشم صابون پد ونوار بهداشتی خریدم قیمتاشونم ک خداتومنه میترسم بدرد نخورن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطور.منظورم خود محصولاته.میگم خوبن.چون من ی پک از ضدافتاب کرم پودر کرم دور چشم صابون پد ونوار بهداشت ...

محصولاتش خیلی خوبن قیمتشم به کیفیت عالی که داره خوبه من که راضیم. اگر طریقه مصرف درستشونرو نمیدونید بیا شخصی بهت بگم 

2731
از کسی ک گرفتم گفت طریقه مصرفو بهت میگم فعلانرسیدن دستم ممنونم عزیزم

خواهش میکنم مبارکت باشه عزیزم.ولی محصولاتشون خیلی خوبه من تمام لوازم آرایشی و بهداشتیمرو بابام از دبی میاورد برند های معتبر که خیلیم از لدورا گرونتر بودن ولی من خیلی رضایت نداشتم ولی از لدورا خیلی راضی ترم .  

خواهش میکنم مبارکت باشه عزیزم.ولی محصولاتشون خیلی خوبه من تمام لوازم آرایشی و بهداشتیمرو بابام از دب ...

ببخشیدخاهر.میگم دیگه از لوازم ارایشی دیگه ای استفاده نکنم.چون ضدافتاب و کرم پودر گرفتم دیگه بقیه رو کناربزارم البته بجز رژ و ریمیل

ببخشیدخاهر.میگم دیگه از لوازم ارایشی دیگه ای استفاده نکنم.چون ضدافتاب و کرم پودر گرفتم دیگه بقیه رو ...

ن استفاده نکن میدونی حتی محصولات آرایشیش خاصیت  درمانی هم داره مثلا کرم پودرش به کلاژن سازی پوست خیلی کمک میکنه  ریمل و رژلب شم عالی حتما یکبار امتحانش کن

2738