2137
2106
عنوان

پسرم خوابیده ولی هییی سرفه میکنه

91 بازدید | 13 پست

ی دقیقه اروم نمیشه مدام سرفه میکنه .ی کمی سرما خورده 

دیفن هیدرامین قبل خواب دادم و ۳ بارم تا الان عسل ابلیمو 

ولی بی تاثیر بوده ‌. تو رو خدا بگید چکار کنم

ایورا می برا سرفه هستش

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه  از خدا بخواین به منم یه دخمل(سالم وصالح و آروم) بده؟ 😍خیلی دوس دارم❤️انشاالله حاجت روا شین... در زمانی که همه دوست داشتن را گذاشته اند برای سی سالگی...                                                                 من توراهجده ساله دوست دارم.پرشور وبانشاط...        من تورا در اوج نوجوانی،ودر گیرودار نماندن ها ونخواستن ها میخواهم...                              تیکر سه سالگی گل پسرمه💙                            

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

پلارژین کیدز عالیه برید از داروخانه بخرین 

جهان ، به کسانی که برای کوچکترین داشته‌ها شاکرند و بر نداشته ها كمتر غر ميزنند، بيشتر ميبخشد،آنها نعمات بيشتري را از هستي جذب ميكنند،امروز شكر گزارداشته هايمان باشيم...
2050
چی هست

از داروخانه باید بگیرین... شربت سرفه

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه  از خدا بخواین به منم یه دخمل(سالم وصالح و آروم) بده؟ 😍خیلی دوس دارم❤️انشاالله حاجت روا شین... در زمانی که همه دوست داشتن را گذاشته اند برای سی سالگی...                                                                 من توراهجده ساله دوست دارم.پرشور وبانشاط...        من تورا در اوج نوجوانی،ودر گیرودار نماندن ها ونخواستن ها میخواهم...                              تیکر سه سالگی گل پسرمه💙                            
ممنون عزیزم چشم

داروخانه قطره گیاهی منتول بگیر و 5 قطره چپ و 5 قطره راست بالشش بچکان برای من که معجزه کرد و 10 دقیقه بعدش که ریختم سرفه ها قطع دماغش باز و تا صبح خوابید. من تا 3 شب ادامه دادم و جواب گرفتم. توی همین نی نی سایت خونده بودم که جواب گرفتم. البته طولانی مدت نباید استفاده بشه و رو صورت و چشمش نزنید.
به هیچ وجه توی بینی اش نریزیزد. برای استعمال خارجی است. بهتره بازم تحقیق کنی و از دکترش هم بپرسی.
البته دکترها گیاهی ها رو قبول ندارند.
برای من از سرفه بالا میآورد ولی نتیجه داد. زیاد استفاده نکن. چند قطره اینور و اونور بالش. طبق بروشورش