2737
2734

بچه ها منم ۳۴ سالمه تا حالا ۱ دونه خواستگار هم خونه ما نیومده حالا هم تحصیلات بالا دارم هم کار هم زیبایی  انواع و اقسام چله ها برداشتم هر چی که فکرشو کنی پیش دعا نویس تو رفتم حالا دوستمم باهام بود اون ازدواج کرد من موندم هنوز  حالا داستان چیه الله علم  خسته شدم دارم دیونه میشم همه کار کردم همه راه ها رفتم 

وقتی میگم همه چی یعنی همه چی 

یکی یه اه بکشه شاید مرغ امین ، اون آمین جادویی گفت 😭😭😭😭🖤😭🖤

🙏🏻🙏🏻لطفا امشب از ته دلتون برای بخت منم دعا کنید خانم ها 🙏🏻🙏🏻

۴۰ نفر دعا کنند حاجت روا میشم حالا یه صلوات یه حمد یا هرچیزی 

💔خسته شدم از این همه نا عدالتی کاش جون مرگ بشم 

برات صلوات میفرستم عزیزم 

انشالله ی بخت خوب نصیبت بشه 

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من برات صلوات فرسنادم عزیزدلم انشالله سال دیگ خونه خودت باشی

اگه نظرت با چیزی که من گفتم مغایره لطفا ریپلیم نکن 🧿🌸💛تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند💛🌸🧿 میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنی😍اخه من به دعای نینیسایتیا ایمان دارم🍁🧡تیکر برای رسیدن بهترین روز زندگیم😍😊💫رسیدن به عشقم 👰🏻🧚🏻‍♀️
2738

منم خاستگار نمیومد برام یکی گفت شاید سنگینی داری ۴۵ روز بقره خوندم خیلی اثر داشت 

بعد چله ایت الله حق شناس گرفتم بازم حاجت رو امام حسین دادن باز اگر سوالی داشتی من رو تگ کن 

از ته دلم برات بخت خوب همسرشایسته و ازدواج عالی آرزو میکنم

قصد نصیحت و دلداری و اینا ندارم چون میدونم حتما واقعا دلت میخواد ازدواج کنی و خب حقته

اما واقعیت اینه که ازدواج نکردن خیلللللی بهتر از ازدواج بد داشتنه

شاید لطف خدا این بوده که تا الان اینجوری پیش رفته❤

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
برات صلوات میفرستم عزیزم  انشالله ی بخت خوب نصیبت بشه

الهی قربونت برم الهی دلت شل شه الهی حاجت روا شی عزیز دلم ایشالا با دل پاکتون امشب من حاجت روا میشم💖🙏🏻

💔خسته شدم از این همه نا عدالتی کاش جون مرگ بشم 
2706