2703
2553

پدرشوهرم اینا مث پروانه دوره بچه هام میگردن خیلی زیاد دوسشون دارن یکیش سه سالشه یکیش شیش ماه 

نگرانم ب نظرتون بیام تو ساختمونشون برام بد نمیشه ؟

همش نگرانم برن سمته خانواده شوهرم از من حرف شنوی نداشته باشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دور بمون بذار دوستشون داشته باشن به نفعته ولی نزدیک باشی و علاقه زیاد داشته باشن بهشون تربیت بچه هات از دستت خارج میشه.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2720

اینکه برای زندگی بری یا نه میل خودته 

اما همیشه مهربون باش با خانواده شوهر 

اونا عاشق بچه هات هستن بذار همیشه عاشق بمونن 

پدربزرگشه دوسشداره 

درک نمیکنن که بعضی ها خانواده شوهر رو مثل غول فرض میکنن 

بابا دنیا دوروزه باهمدیگه مهربون باشید