2726

یکم هوا گرم شه خیس میشه موهاش تو بغلم میگیرم از سرش یه حرارتی میزنه انگار کنار بخاری ام 

چکار کنم خیلی خیلی نگرانم از اول همینطور بود من توجه نکردم الان دیگه شلوار تو خونه نمیپوشه گریه میکنه میگه گرمه 

چکار کنم چه متخصصی برم؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

راستش خاهر زادع منم همینطور بود

ولی هیچوقت ب این موضوع کنجکاو نشدیم

الانم ۴ سالشه

مشاور تحصیلی کنکور با هزینه فوق العاده پایین....اگر کسی رو میشناسید که هزینه گرفتن مشاور رو نداره بهم معرفی کنید❤

شاید طبیعی باشه.منم یه پسرم بدنش داغه.یکی هم موقع خواب سرش عرق میکنه .نمیدونم ازبچگی سرشون عرق میکنه البته پشت گردن فکرمیکنم واسه بالشته

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید

پسر منم همینجوریه مگه طبیعی نیس؟!

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی

دوست عزیز ان شاالله که چیزی نیست ولی من برادرزاده ام یکسالگیش اینطوری بود با اصرارخواهرم بردن دکتر متوجه شدن ناراحتی قلبی داره و عمل باز قلب براش انجام دادن

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2 سالو نیم طبیعیه؟ 

نمیدونم بخدا پسر منم یه سالشه تقریبا وقتی بیدار میشه کلا پشت لباسش و زیر سرش خیسه عرقه  پتو میندازم روش همش میندازه اونور. لباس تنگ نمیپوشه جیغ و داد راه میندازه درش بیارم. کفش و جوراب نمیپوشه. زود هم عرق میکنه وقتی تحرک داره موهاش خیس میشه

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
2706