2726
عنوان

کرونا

115 بازدید | 20 پست

سلام من اصلا بیرون نرفتم بچه کوچیک هم دارم

با هیچکسم رفت و آمد نداشتم غذای نذری نگرفتم هیئت نرفتم خدا شاهده فقط شوهرم سرکار میره و میاد

از دیشب سر درد دارم و گلوم میسوزه میترسم کرونا باشه بخاطر بچم میترسم توروخدا بیایید بگید علائم کرونا چیه

والامنم جایی نرفتم همسرم از سرکار آورد هم خودم هم خودش هم بچه هام مبتلا شدن اول بی‌حال کوفتگی بعد بدن درد وتب وسردرد

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استرس از هرچیزی بدتره 

ویتامین سی و د و زینک بخور و مایعات گرم و آبمیوه 

یا خدایی نکرده گرفتی که اینجوری بدت قوی میشه . یا انشاالله نگرفتی و باز بدنت مقاوم

انشاالله سر درد معمولی هست 

خدایا مرا آن ده که آن به   
2728
دکتر رفتی؟ الان خوبی علائمت چی بود

اره دکتر رفتم امپول و سرم زدم خوب شدم 

سرماخوردگی و ابریزش بینی 

حالت تهوع 

اسهال 

سرفه 

بدن درد

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
اره دکتر رفتم امپول و سرم زدم خوب شدم  سرماخوردگی و ابریزش بینی  حالت تهوع  اسهال& ...

شوهر من میگه تو این شرایط دکتر رفتن اشتباهه ممکنه بچه خدایی نکرده بگیره زبونم لال

شوهر من میگه تو این شرایط دکتر رفتن اشتباهه ممکنه بچه خدایی نکرده بگیره زبونم لال

راست میگه .تو رو خدا الکی تا خوبین خودتونو درگیر مطب و دکتر نکنین .

اگر سرفه و تب و بدن درد داشتی برو . من کرونا گرفتم پارسال با سامانه ۴۰۳۰ همش ارتباط داشتم و از خونه بیرون نرفتم 

خدایا مرا آن ده که آن به   
2706