2737
2734

من انداممو دوست دارم فقد رونای پام ی کوچولو نه خیلی زیاد تپله 

بنظرتون چجور مانتو و شلواری بپوشم ک بهم بیاد؟

الهــــی؛؛ این بنده چه داند ڪه چه مے باید  جُست؟ داننده  تویے ، هر آنچه دانے  ، آن ده....♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
وای رونای زیادی تپل خیلی بده مثل پنگوئن میشه ادم موقعه راه رفتن مخصوصا اونایی روناشون چسبیده بهم

این چه طرز حرف زدنه

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
من والا رونم خیلی پره ولی حالیم نیس هر چی دلم میخواد میپوشم جذب گشاد کوتاه بلند شلوار دامن هر چی

شما چادری هستی یا مانتویی؟

من خودم چادریم اما بعضی وقتا ک میخوام برم بیرون چادرم خیلی اذیتم میکنه برا همین میخام مانتویی بشم اما خجالت میکشم فکر میکنم اگه مانتویی بشم همه بهم زل میزنن،اصلا ایده تیپم ندارم نمیدونم چی باید بپوشم ک بهم بیاد

الهــــی؛؛ این بنده چه داند ڪه چه مے باید  جُست؟ داننده  تویے ، هر آنچه دانے  ، آن ده....♥️
این چه طرز حرف زدنه

مگه به کسی توهین کردم یا اسم شخص خاصی اوردم بعدم چیزی که حقیقته  این حرفا نداره ممکنه رونای خودم تپلی باشه مگه اسم اوردم بعدم شما نمیخاد طرز حرف زدن به من یاد بدین فضولی نکردن دخالت نکردن خودش یه نمونه طرز حرف زدنه

شما چادری هستی یا مانتویی؟ من خودم چادریم اما بعضی وقتا ک میخوام برم بیرون چادرم خیلی اذیتم میکنه ب ...

مانتوییم.اصلا با حجابم نیستم.هر کیم نگا کنه ابروشو میبرم.پختیم بابا هوا چهل درجس یه لباس راحتم بپوشم نگامم بکنن؟چنان داد و بیدادی راه میندازم دیگه نگا نکنه

شما چادری هستی یا مانتویی؟ من خودم چادریم اما بعضی وقتا ک میخوام برم بیرون چادرم خیلی اذیتم میکنه ب ...

عزیزم منم موقعه ای که خواستم مانتویی بشم یهوو از مانتو کوتاه شروع نکردم اولش عبا پوشیدم بعدش از مانتو های بلند مثل ماکسی بلدیش بود استفاده میکردم بعد چند وقت دیگه  هی مانتوهام کوتاه تر میپوشیدم تا زیر،زانو

مگه به کسی توهین کردم یا اسم شخص خاصی اوردم بعدم چیزی که حقیقته  این حرفا نداره ممکنه رونای خود ...

اره‌ توهین کردی گفتی پنگوئن

ادبم چیز خوبیه والا

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
مانتوییم.اصلا با حجابم نیستم.هر کیم نگا کنه ابروشو میبرم.پختیم بابا هوا چهل درجس یه لباس راحتم بپوشم ...

دمت گرم♥😂

2706