2137
2106

منم دیدم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن راجع به خودتون نشانه ضعفه ... شما هر وقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیف اید ... پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت 😊 کاش لوکیشن بعضیاتون ، تو زندگی من نبود 😒

😂😂

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هیچی ازت نمیخوام..فقط پسرمو سالم بزار بغلم😢خودت دیدی چه شبو روزهایی که نفهمیدم چجور گذشت انقدر بدحال بودم..زجه میزدم...تو زمین و اسمون بودم...خدایا نتیجه ی زحماتم رو بی جواب نزار😔

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

نمایش عضله جاشو به نمایش ماشین داده

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿
2149
2050
2087

حالا هرکی ماشین بهتر داشت بیشتر مخ میزنه

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
•͜•💔                                                                                                                                                ای فلک آسودگی در سرنوشت ما نبود:)🖤                                                                                                                                                                                میدونم نا امیدم نمیکنی چون تو #خدایـ خوب منی (:🧡
نمایش عضله جاشو به نمایش ماشین داده

زنده کردن یادامام حسین مهمه.حالا عده ای ریاکارن دلیل نمیشه همه اینجوری باشن

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
1718