2726

مثل خروسی که از قفس آزاد شده ,رفت با با جناقش خوابید,رفت استخر ,با همه میگه می خنده ,به من میرسه نگاه سرد داره ,بعدشم فقط سمت من با اخم میاد ,فقط دنبال این که الکی بگه حجابت ودرست کن ,آرایش م همه چیزم فقط گیر میده ,سر دخترمم همیشه داد میزنه نکنک ,بکن ,ولی باجناقش خنده رو ,خوش اخلاقه ,پیش دیگران همیشه از من دور ,سرد ,فقط بلده بگه گشنمه ناهار کی میاری شام کی میاری اینو بده اونو بده ,خیر سرم اومدیم خوش باشیم ولی اون فکر خوشی تنهایی است ,از رفتارهای سرد واخلاقای بدش خستم ,به نظرتون آیا مشکل ازمنه ,من حتی دامن می پوشم روسری سرمه نماز میخونم فقط حس گیر دادن داره بلد نیست محبت کنه ,با بقیه می خنده با من نه ,رفتیم تو لایو نشستیم بقلم نیومد ,کلا انگار دشمنشم ,پیش خودم میگم حتی خواهر شوهرمم میگن من آروم ومهربونم ,دلیلش چیه?ببخشید زیاد نوشتم شرمنده  

helooo  

اگه انقد که میگی گیر میده باید از خدات باشه دو روز طرفت نیست، ولی خب انگار تو ام خیلی خورده میگیری

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم باید ببینی ناراحتیش از چیه؟از شوهر من بد دل تر تو دنیا نیست حجابم کامله حتی یه بار هم بم گیر نداده از یه طرف هم آقایون انگار خوششون😐 میاد امر و نهی کنن

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
وای تو این  کرونایی فکر خوش گذرانی نباشید جوونا مردم رفتن زیر خاک چه بچه ها که یتیم شدن شماها ن ...

عزیزم تو استان همدیگر هستیم واز خونه بیرون نمیریم خواهرم دوماه گفته بیا من به خاطر کار شوهرم نتونستم بیایم من که نگفتم رفتم رفتیم شهرستان ,بعد خواهرم حامله است اومدم کمکش و براش وسائل آوردم الکی فقط قضاوت نکنید من خودم آدمی هستم کلا طرفدار قرنطینه  

helooo  
اگه انقد که میگی گیر میده باید از خدات باشه دو روز طرفت نیست، ولی خب انگار تو ام خیلی خورده میگیری

اینکه میگه دوست دارم همه اینها رو تو جمع سه نفری خودمون میگه ,ولی تو مهمونی نمی گم بگه دوستم داره شخصیت بده خوبه ,مثلا به جای اینکه اسممو صدا بزنه میگفت این فلان کار کرد این اون کارو کرد منم گفتم این به اشیا میگن بعد به مسخره اییی گفت عشقققققققم 

helooo  
اینکه میگه دوست دارم همه اینها رو تو جمع سه نفری خودمون میگه ,ولی تو مهمونی نمی گم بگه دوستم داره شخ ...

اینارو باید خونه بین خودتون حل کنید، این خورده ریز هارو همه ادما دارن یکم خلاقیت و ظرافت داشته باش حلشون کن

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

ما اومدیم باهم خوش باشیم نه تنهایی ,منظورم اینه اگرنه میموندم خونه ۱۲ سال هیجا نرفتیم یک خونه خواهران خودم و خودش برم همیشه ای شکلیه انگار بعضی وقتها بهم میگن شوهرت چرا ناراحت ,آخه چقدر محل ندم چقدر الکی بخندم ,چقدر ابرو داری کنم  

helooo  
اینارو باید خونه بین خودتون حل کنید، این خورده ریز هارو همه ادما دارن یکم خلاقیت و ظرافت داشته باش ح ...

خوب میگی چکار کنم ,فکر کردی حرف نزدم با ملایمت صحبت نکردم همیشه از فردای خودم میترسم به من گیر الکی بده ,یه جوری سر دخترمم داد بزنه ,وگریه اش رو دربیاره

helooo  
ما اومدیم باهم خوش باشیم نه تنهایی ,منظورم اینه اگرنه میموندم خونه ۱۲ سال هیجا نرفتیم یک خونه خواهرا ...

گفتم که خودتون باید حرف بزنید حل‌کنید

2706