2726
عنوان

از مرگ نمیترسم

207 بازدید | 16 پست

اونجا بابام منتطرمه

با روی باز

میپرم بعلش میگم قربونت برم چقد دلتنگت بودم

بعدم با همه ی همه ی غصه ها و مشکلات و ناداحتی ها و اخبار بد خداحافظی میکنم.....فقط تیکه ای از دلم پیش دخترم جا می مونه.....

دلبستگیه دیگه دست خودم نیست...

منم نمیترسم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

عزیزم اول اینکه خدانکنه

بعدشم فکر نکنم اول بری پیش بابات

خدا بابای عزیزت رو  بیامرزه

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😔😔

مهربون سابق هستم   یک عدد عاشق جانی دپ       جذاب لعنتی 😁😍😍😍😍😍😠😍😍😍😍😍       کاربر خانم هستم                                                عکس پروفایلمو میبینی!؟😍 یه لحظه دیدم عکس  پروفایلم تایید شده قلبم لرزید ، قلبم لرزید وقتی لبخندشو دیدم😃😃😍                                                          تاب تاب عباسی................. خداا خستم از بازی........ دنیا چقدر تابم داد............... کاشکی منو بندازی.....  
2728

منم بابا جونم فوت شده  ولی بخاطر مادرم میترسم از مرگ 

خدا رحمتشون کنه باباتون 

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  

هیچ کس از  مرگ نمیترسه فقط از کسایی میترسیم ک قراره پشت سرمون جا بذاریمشون☹️

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2706