2703
2553
عنوان

مغز نخودی نباشیم😕

172 بازدید | 11 پست

بعضی جاها میبینم نوشته ما واکسن زدیم و کرونا گرفتیم . 

واکسن که بزنید حتی چندین دوز هیچ دلیلی نداره که کرونا نگیرید پس هی نگین من واکسن زدم کرونا گرفتم واکسن بی تاثیره نه خیر واکسن شدت و کم میکنه از لحظه ی هم که بزنید تاثیر نداره باید یه مدت بگزره که پاتتن تولید شه و داعمی هم نیست ...

تا وقتی که ۸۰ درصد جامعه واکسن نزنن شما همچنان باید رعایت کنید و احتمال همه چیز هست 🙏🏻😕حواستمون به خودتون باشه 

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....

واکسن میزنی  کرونا میگیری   اما نمیمیری

دیگه از این واضح تر

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه سوال پیش اومده واسم

پرستاری که تو اصفهان از کرونا فوت شده واکسینه شده بود؟؟ 

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2720
من یه سوال پیش اومده واسم پرستاری که تو اصفهان از کرونا فوت شده واکسینه شده بود؟؟ 

ببن عزیزم من نمیدونم ولی واکسن هم اگه بزننن حتی تا مدت سه هفته تاثیرش رو نمیزاره و گفتم که تا وقتی اکثر ادما نزنن و کنترل نشه با واکسنم میشه مرد 

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....
2714