2137
2106
عنوان

مغز نخودی نباشیم😕

166 بازدید | 11 پست

بعضی جاها میبینم نوشته ما واکسن زدیم و کرونا گرفتیم . 

واکسن که بزنید حتی چندین دوز هیچ دلیلی نداره که کرونا نگیرید پس هی نگین من واکسن زدم کرونا گرفتم واکسن بی تاثیره نه خیر واکسن شدت و کم میکنه از لحظه ی هم که بزنید تاثیر نداره باید یه مدت بگزره که پاتتن تولید شه و داعمی هم نیست ...

تا وقتی که ۸۰ درصد جامعه واکسن نزنن شما همچنان باید رعایت کنید و احتمال همه چیز هست 🙏🏻😕حواستمون به خودتون باشه 

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....

واکسن میزنی  کرونا میگیری   اما نمیمیری

دیگه از این واضح تر

🖤او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود  گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند 🖤"این کاربری در اختیار دو نفر است😘💙 توسل کردم به مولا علی💙  " میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش💙

چند وقته بخاطر کرونا دندانپزشکی نرفتی؟ با خیال راحت به کلینیک دندانپزشکی کاخ مراجعه کن 

چون اونجا هر 1 دقیقه هوای کل محیط تصفیه میشه. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

2149
من یه سوال پیش اومده واسم پرستاری که تو اصفهان از کرونا فوت شده واکسینه شده بود؟؟ 

ببن عزیزم من نمیدونم ولی واکسن هم اگه بزننن حتی تا مدت سه هفته تاثیرش رو نمیزاره و گفتم که تا وقتی اکثر ادما نزنن و کنترل نشه با واکسنم میشه مرد 

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....
2050