2733
2734

من طبقه بالای مادرشوهرمم اونا هم 20 روزه بنایی میکنن کلا پایین خاکِ.زد پدرشوهرم کرونا گرفت گفتن تو با بچت(8ماهشه)برید خونه مامانت پدرشوهرتم بره بالا استراحت کنه .منم سختم بود قبول کردم .الان 3 روز خونه مامانمم خودم آبریزش بینی گلودرد گوش دردم دارم ممکنه کرونادلتا باشه؟؟اونموقع چیکارکنم؟مامانم فشار داره میترسم اونم بگیره .اگه خدایی نکرده داشتم برگردم خونم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیشد جای دیگه بره؟ چون خونه تون الان الوده س ؟

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

از مامانت فاصله بگیر تو خونه ماسک بزنید اگه خدایی نکرده داشتی سریع برگرد خونتون

من و مامانم گرفتیم زود بابامو فرستادیم رفت خداروشکر نگرفت

با اینکه دختری که هیکلشو باشگاه ساخته خیلی جذابه.ولی دختر نرم یه چیز دیگست(: ازما گفتن...😌
2738

اگه در تماس بودی باهاشون نبایست میرفتی چون صددرصد خودتم گرفتی دیگه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

اگر داشتی برگرد پیش پدر شوهرت دیگه

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   

چه اشتباهی کردی 

نباید از خونه‌ت میرفتی 

با پدرهمسرت نشست و برخاست داشتی احتمال الودگیت به ویروس خیلی زیاده 

الان پدر مادرتم خدایی نکرده دور از جون ممکنه درگیر بشن 

الانم که خونه‌ت کلا ویروسی شده 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

اسی بچرو بذار خونه مامانت

خودت فقققط فرار کن

برو ی جای دبگ

برگرد خونه خودت

همین الان

حتا یک ساعتم دیر نکن

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2706