2737
2739
عنوان

دلم برای دختر خاهرم میسوزه

872 بازدید | 60 پست

شبا تا۵ میشینن بچه هم میشنه کلا عادت کرده همش ۳ سالشه بچه باید ۱۰ خاب باشه ب خاهرم گفتم بچه رو بخابون خودتون بشینین میگ بابا بیخیال بزار عادت کنه مث خودمون🤐 تازه داد میزنه رو سرش  وقتی خودش حالش خوب باشه باهاش خوبه  الان دخترش تا بیدار میشه میلرزه استرسی شده خاله بمیرع برات😒من بچه داشته باشم ساعت ب ساعتش رو برنامه ریزیه. با داد و بیداد هم تربیتش نمیکنم‌ 

قوی باش،بجنگ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دلم برا خواهر زادم تنگه  امروز شوهرام دادو بیداد کرد  خواهر زادم پیشم بود  رفت بیرون من فک کردم رفته خونشون  بعد دیدم دم در نشسته بعد نیم ساعت کوچولو عه ها دلم گرفت اجیمن  خیلی بد باهان برخورد کرد

خب اگر میتونی بیارش پیش خودت یکم عادتش بده

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738

نمیگم‌کار خواهرت درسته ولی هیچ وقت قضاوت نکنیم .شاید خواهرت هم آرامشی رو که یه مادر لازم داره رو نداره که انتقال بده .

خدا بهش صبر بده و آرامش.  

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   

واقعا حرفتون درسته..الان متوجه نميشن وقتي بچه بخواد بره مدرسه متوجه مشكلات ميشن..منم دخترم سه سالشه از الان عادتش دادم زود بخوابه و زود بيدار بشه كه دو روز ديگه واسه مدرسه رفتن مشكل نداشته باشه..در ضمن روي هوش و تمركز بچه هم خيلي تأثير بدي داره دير خوابيدن

🎁🎁مادر دو تا دختر بودن خيلي حس قشنگ و روياييه💖💖💖

کاش خدا به همه بچه نده خیلیا لیاقتشو ندارن این کامنتارو به خاهر جاهلت نشون بده...بگو خیلی نفهمی

من عاشق داستانهایی هستم که در پایان زن ها خودشان ، خودشان را نجات میدهند.👠💄👒
2706