2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه سریا اینجا خالی میبندن گلم.خیلی زندگیتو با بقیه مقایسه نکن

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

من از وقتی اومدم اینجا دقیقا برعکس شما شدم .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

دروغ گفتن برخی رو اصلا درک نمیکنم. چندی پیش خانمی تایپیک زده بود گفته بود بیش از نیمی از تایپیکهاش دروغه چرا؟ تا فقط رد یابی نشه😐 

به نظرم این فقط بهانه هست نیازی نیست آدم همه چیز زندگیش رو بگه تا برای مخفی کردنش دست به دروغ بزنه. شما هم عزیزم باور نکنید این عادت ناپسند ظاهرا رواج داره. 

اصلا جدی نگیر این چیزارو

نی نی سایت که خوبه دیگه از زندگیه بلاگرا مجلل تر و اینا که نداریم

من چندروز پیش دیدم یکیشون ک من فکر میکردم بهتر از خودشون نیس دارن طلاق میگیرن 

پس اصلا مقایسه نکن زندگیتو

همههه بلا استثنا خوشی دارن ناخوشیم دارن

شوهرتون رو مقایسه میکنید؟با بقیه 

نه اصلا ربطی به شوهرم نداره ,بعد دیدم داره تعییر میکنه ,نمیدونم خوبه بده ,نمیتونم توصیفش کنم ,تنبل شدم ,دیگران رو مسخره میکردم که گوشی چی داره الان منم اون طوری شدم ,همش گوشی دستمه ,از زندگی واقعی دارم دور میشم ,حس میکنم این اصلا خوب نیست

helooo