2726
عنوان

بیایید از رفتارای عجیبتون بگین

262 بازدید | 28 پست

اول خودم میگم مثلا من عادت دارم بعد از بستنی همیشه آب بخورم یا وقتی غذای چرب میخورم بعدش حتما باید شیرینی بخورم یا مثلا وقتی دستم میخوره به جایی اون یکی دستمم خودم میزنم که تقارن ایجاد شه یا مثلا سقف دهنم میخاره خیلی وقتا منم با زبونم میخارونمش😄حالا شما بگید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هلاک تقارن ایجاد کردنت شدم یعنی😐

To myself in the future: Standing in the hall of fame  And the world's gonna know your name🎈✨ سلام ساکنین نی نی سایت کبیر 🌺 من اینام👈 عشق کتاب و فیلم و آهنگ 🎶📚🎥 دانشجوی روانشناسی🧠  یه کی درامر و کیپاپر اونم از نوع آرمی💜گاهی بد اخلاق😑 گاهی الکی خوش😂 گاهی خیلی منطقی🤨 گاهی خیلی احساسی🤩 و بشددددت بلند پرواز😅 خلاصه که دوستتون دارم شدید به مدت خیلی مدید😍 هوامو داشته باشید😉
2728

با خودم حرف میزنم

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃

منم همیشه عادت دارم وقتی خانوادی شوهرم اینجان با شوهرم دعوا کنم چرا زیاد بهشون میرسی وقتیم خانوادی من اینجان دعوا میکنم که چرا بهشون نمیرسی.خیلی عادت بد و مزخرفی دارم

دوسش ندارم کاراش برام مهم نیس فقط میخوام اعصابم اروم باشه برا همین کاری بهش ندارم                 خدایا موفقم کن خدایا بهم عقل بده تا از روی بی عقلی کاری نکنم
2706