2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پسر باشه همسرم بیشتر خوشحال میشه، خودم یه کم به سمت دختر تمایل دارم😁 ولی اول از همه سالم باشه

😅😆

ایشالادوتاتون سالم باشین عزیزم

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂
2738
بچه اولتونه؟  من احساس میکنم دختره... ایشالا سالم باشه

شما احساس کردید یا از روی عکس تشخیص دادید؟ آخه من هرچی نگاه می‌کنم اون دودولش نمی‌بینم که بخوام تشخیص بدم رو به پایین هست یا بالا

ولی چون دختر دوس دارم احساس می‌کنم دختره، حالا نمیدونم دارم خودمو گول میزنم یا واقعا دختره

اینم عکس جمجه ش

واااااااااااااییییی جنین سه ماهه اینقدر واضح شبیه نوزاد میشه؟؟؟؟؟؟؟

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
پسر باشه همسرم بیشتر خوشحال میشه، خودم یه کم به سمت دختر تمایل دارم😁 ولی اول از همه سالم باشه

ما برعکسیم   

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
شما احساس کردید یا از روی عکس تشخیص دادید؟ آخه من هرچی نگاه می‌کنم اون دودولش نمی‌بینم که بخوام تشخی ...

دختره،از رو عکس تشخیص میدم.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
2706