2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم....خیلی حالم بده...مامانم بزرگم فوت کرد....صحیح وسالم بود پریروز دیدمش...روز بعد گفتن مرده...😞😞😞😞

{+✓مــیشه یه صــلوات برای ظهور امام زمان بفرستی؟😊🕊...من از،روح خدام بخاطر همـین...نبایدهـیچوقت ناامیدبشم...🌧مااشرف المخلوقات هسـتیم،پس توانایی انجام هرکاری را داریم،و...بیایید در حد همان اشرف المخلوقات رفتارکنیم.🪐🤗یه توحید برای قبول شدنم دوست خوب من...♥🌱
2456
2714
اینک واس همع هر کاری بکنی ولی وقتی حالت بده هیشکی اهمیت نده بههت😔

ببین یچیزی بهت میگم خیلی کمکت میکنه هیچوقت حرفای دلتو به کسی نزن چون ممکنه بدتر سرزنشت کنن با به انوان یه ضعف ازتو ازش استفاده کنن یا مسخره هیچوقتم منتظراومدن کسی نباش ک بخواد به حرفات گوش کنه چون تهش همه میرن و هیچکس نیست ک موندنی باشه تهش خودتی و خودت پس در نتیجه مشکلاتتون درداتو همشو یا بنویس یا به دریا بگو خیلی ارومت میکنه تااینکه ترس داشته باشی ک مبادا کسی با دردات مسخرت کنه تو نیازی به اهمیت دادن کسی نداری مهم اینکه خودت خودتو دوست داشته باشی به خودت باور داشته باشی و عاشق خودت باشی🙂✌🏻امید وارم به کارت بیاد

اینم پیج اینستامه دوست داشتی فالو کن توش ادیت های دپ یا یا دکلمه میزارم ک کار خودمه

molfix_adit

ببین یچیزی بهت میگم خیلی کمکت میکنه هیچوقت حرفای دلتو به کسی نزن چون ممکنه بدتر سرزنشت کنن با به انو ...

عزیز دلی ممنون بابت دلداریت♥️🌹🌹🌹

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗
2706